1 2 3 4 5 6 7 8

yemekteyiz

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. televizyoncuların en sevdiği programlar arasında olan, hayatın içinden masrafı az reklam geliri çok, sponsoru bol, az masraflı gündüz kuşağındaki çoğunluk hanımları hedef alan, beğenmeme ağız dalaşı kavga reyting adına formattan olan, önceki yayınlarda yenmeyen yemeklerin hayvan barınaklarına yollandığı açıklaması yapılan izleyicisi oldukça yayında olabilecek programdır

   
 2. bir dönem ünlülerin katıldığı yarışma iken masada kuş sütü dahil her şeyi gördüğümüz ancak zamanla yarışmacı kitlesindeki ekonomik düşüşle beraber öğrenci evlerindeki makarnayı ve menemeni görmeye başladığımız gereksiz bir yarışma.

   
 3. Fakirlerde var bu ülkede dedirten program. Hadi anlarım gece geç saatlerde yaparsanız şu işleri anlaşılır da adamlar o kadar yemeğin arasında şunu beğenmedim bunu beğenmedim, sen hiç aç kaldın mı aç? tabi yemek işin bahanesi verilecek ödül karşısında en iyi yemekte bile bir şeyler bulunur elbet.

   
 4. yemek yemenin değil, eleştirinin prim yaptığı program. sırf birinci olmak adına hak edene hak ettiği puanı vermeyen ve gerekli gereksiz eleştiriler yapan yarışmacıları görmemizi sağlamıştır.

   
 5. yok çatalımı yanlış yere koydu ben bu yemeği hiç sevmedim yok odası şık değildi herkesin birbiriniz kötülediği saçma sapan tv programı.

   
 6. en sinir olduğum tv programı.

   
  (Bkz: sinir krizi)
 7. izlemek istemesem de bir şekilde denk geldiğim, insanların birinci olmak adına her türlü davranışı kendilerinde hak gördükleri ve utanmadan bir de bunun için yaptım dedikleri sinir bozucu program. bu programa seçilen insanlar özel yapım falan mı diye düşünmekten kendimi alamıyorum. inananı, inanmayanı, sağcısı, solcusu vb. kişilerin katıldığı bir program olmasına rağmen, herkesin karakteri tek. gözlerine bakınca para görüyorsun, başka birşey göremezsin.

  sunucusu onur büyüktopçu akşamki programında diyor ki; türk milleti asildir, bu tarz davranışlar içerisine neden giriyorsun. acaba hangi türk milletinden bahsediyor. dejenere olmuş bir toplum var, kendi benliğini yitirmiş bir toplum var. en son doların artışını bahane ederek, sürekli fırsatçılık, stokçuluk ile uğraşan bir halkımız var.

  yazık gerçekten çok yazık. bizi avrupa yıkmak için uğraşmasın, biz kendi kendimizi yokederiz.

   
 8. insanı insana kırdırtan reying uğruna yapılan saçma programlardan biri.işin garibi erkeklerden de çok izleyen var bu programı, çok şaşırıyorum.

   
 9. sadece burhan altıntop ve dilber halanın katıldığı Avrupa yakası versiyonu hoşuma giden yarışma.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.