1 2 3 4 5 6 7 8

yaralı-bir-öykü

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sözlüğün kaliteli yazarlarından biri. tikkatlerden kaçmadı.

   
 2. iltifat içeren bir konu.

   
 3. adına açılmış başlığı görünce yüzü kızaran, klavyesi parmaklarına dolanan mahcup yazar.

   
 4. takipçisi olmadığından yakınırken yedi takipçisi olduğunu görüp sevindiğim yazar

   
 5. #10s6 'yi okuyunca beni tebessüm ettirip amma da yaralı bir öyküsü varmış dedirten değerli yazar. sözlüğümüzde türünün sayısının artmasını şiddetle talep etmekteyiz.

   
 6. İlk çizgisi ile şu anki çizgisi arasındaki farkın belirgin olduğu, farkını bakış açısı ve okunası entryleri ile ortaya koyan sözlük.memurlar.net yazarıdır.

   
 7. forumdan biliriz kendisini duygusal bir kişiliktir kendi oyun başlığında karşılıklı kelime türetmişliğimiz vardır

  bu mecrada da görmek güzel

   
 8. beğendiğim yazarlardan sözlüğün hakkını verenlerden, belli ki kalemi güçlülerden, iyi bir rakip, galiba forumda da yazan ama nickinden yaralı bir öyküsü olduğunu düşündüğüm yazar.

   
 9. her sözlüğe girişimde mutlaka entrylerini gördüğüm ve her defasında yazım tavrı hakkında olumlu kaldığım, sermayesi izlenim kabiliyeti olan kaliteli bir kalem.

   
 10. entrylerini zevkle okuduğum, yüzümde tebessüm oluşturmayı başaran, ismi ne kadar acıklı olsa da yazdıkları ile o kadarda yaralı olmadığını, insanları güldürmeyi başaran yazarlardan.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam