Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

Yağın bir ayda yüzde 50 zamlanması

paylaş araştır

1. geçtiğimiz ay 40-45 liradan satılan ayçiçek yağının 1 ekim itibariyle 55-60 liradan satılması sonucu ortaya çıkan zam haberi. sebebi ise türk lirasının dolar karşısında hızla değer kaybetmesi imiş. olsun kur falan önemli değil tabi bakmayalım biz kura.

(Bkz: güncellemek)(Bkz: Kur benim için hiç önemli değil,oraya bakmıyorum)
  2. Nereye gidiyoruz böyle diye düşündüğüm konu.

3. doların artışıyla alakası olmayan ve bakmayan kişiler sebebiyle, bizlere binen yükün son halini gösteren uçuk zamcık.

beş kiloluk pardon 4 kiloya düştü bu yağlar demi. evet kiloda eksilme olurken nedense fiyatlarda aşırı bir artış oldu. anlamadığım konu kilosu düşerken fiyatın tavan yapması. nasıl bir çelişki bu ya. her yerden bizi vuruyorlar. aslında bizler 60 liraya değil 65 liraya alıyoruz bu yağları kilodaki eksilmeden dolayı.

işte bu yüzden kur benim için ve bir çok vatandaş için önemli. öyle sosyal medya da meydana çıkan yağlı troller için önemli değildir. bu tt'ya destek vermek için kaç para almışlar, onu söylesinler. yazık ya hem de çok yazık.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.