1 2 3 4 5 6 7 8

xiaomi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. dünyanın 3. en çok satan telefon şirketi.

   
 2. çinlilerin üretmiş olduğu bir markadır.

  birçok kişinin kullanım açısından tercihi olsa da servis ağı yok garantisi de yok diğer çin malları gibi bir süre kulan at çöpe, genel olarak bir üst model tutkunu olduğumuzdan zaten atılıyor belki de tercih nedeni bu olsa gerek..

  bilinen markalardan şaşmayın derim.

   
 3. kullananların memnun olduğu, özellik olarak piyasadaki telefonlardan daha üst özellikte olan çin yapımı bir telefon

   
 4. Powerbank te cok iyi olan marka

   
 5. türkiye'de yeni yeni tanınmaya başlamış olsa da başta elektronik ürünler olmak üzere envai çeşit ürün satan, 2010 yılında kurulmuş çin menşeili bir firma.

  telefonları,türkiye'ye şirket olarak resmen girdiklerinde samsung seviyesine çıkacaktır.kullananlar kalite olarak zaten samsung seviyesinde(hatta daha iyi diyenler de var) olduğunu iddia ediyor,şu an resmen girmedikleri için samsung'un herhangi bir modelinin dengi olan telefonu, samsung'un 500 ila 1000 tl altında bir satış fiyatına sahip olduğundan f/p konusunda çok iyiler.

  son olarak, "şayomi ne ya,çin malı, dandik vs." diye düşünen varsa,şirketin şu anki değeri 50 milyar dolar ve sadece 8 yaşında. koç holding'in piyasa değeri ise 13.5 milyar dolar.

   
 6. f/p olayında aşmış çin markası. redmi serileri orta düzey, mi serileri ise amiral gemisi düzeyindedir. türkiyeye resmi olarak girmesi merakla beklenen bir firmadır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.