1 2 3 4 5 6 7 8

xiaomi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. dünyanın 3. en çok satan telefon şirketi.

   
 2. çinlilerin üretmiş olduğu bir markadır.

  birçok kişinin kullanım açısından tercihi olsa da servis ağı yok garantisi de yok diğer çin malları gibi bir süre kulan at çöpe, genel olarak bir üst model tutkunu olduğumuzdan zaten atılıyor belki de tercih nedeni bu olsa gerek..

  bilinen markalardan şaşmayın derim.

   
 3. kullananların memnun olduğu, özellik olarak piyasadaki telefonlardan daha üst özellikte olan çin yapımı bir telefon

   
 4. Powerbank te cok iyi olan marka

   
 5. türkiye'de yeni yeni tanınmaya başlamış olsa da başta elektronik ürünler olmak üzere envai çeşit ürün satan, 2010 yılında kurulmuş çin menşeili bir firma.

  telefonları,türkiye'ye şirket olarak resmen girdiklerinde samsung seviyesine çıkacaktır.kullananlar kalite olarak zaten samsung seviyesinde(hatta daha iyi diyenler de var) olduğunu iddia ediyor,şu an resmen girmedikleri için samsung'un herhangi bir modelinin dengi olan telefonu, samsung'un 500 ila 1000 tl altında bir satış fiyatına sahip olduğundan f/p konusunda çok iyiler.

  son olarak, "şayomi ne ya,çin malı, dandik vs." diye düşünen varsa,şirketin şu anki değeri 50 milyar dolar ve sadece 8 yaşında. koç holding'in piyasa değeri ise 13.5 milyar dolar.

   
 6. f/p olayında aşmış çin markası. redmi serileri orta düzey, mi serileri ise amiral gemisi düzeyindedir. türkiyeye resmi olarak girmesi merakla beklenen bir firmadır.

   
 7. Black Shark 2 Pro modeliyle fark yaratan telefon üreticisi. Fiyat kalite oranı çok iyi. Ayrıca aksesuar konusunda da oldukça başarılı firma

   
 8. Çin menşeli ürün.

  şimdi çin mallarını hiçbir ülke kabul etmiyor, bizde ülke olarak almıyoruz. peki şimdi bu telefonda nasıl bir ilerleme olacak. adamların küçücük bir virüs karşısında yıkılışını izliyoruz. bu da insanın ne kadar aciz olduğunu gösteriyor. çin'in bir zamanlar kimsenin bizi yıkmaya gücü yetmez nidalarını hatırlayınca..

  o hayvanların, uygur türklerinin ahı tuttu diye düşünüyorum. bir kaç video izledim, köpeklerin kafasına sopa ile vura vura öldürüyorlar. elbet bir gün cezalarını çekeceklerdi.

  bir arkadaşımın dediği gibi çin'de hayvan olmakta zor.

   
  (Bkz: çin)(Bkz: virüs)(Bkz: Wuhan virüsü)
 9. Kaiteli ve güzel ancak parça bulmak zor. CORONA ya dikkat;)))

   
 10. 90'larda ve 2000'li yıllarda piyasayı yağmalayan düşük kalite çin mallarından sonra çin menşeli ürünlerle aramızı ılımanlaştıran elektronik şirketi.

  Üç kuruşa beş köfte alınamayacağını öğreten çin, bu kez beş kuruşa üç köfte teklifiyle gelmiştir. Tüketiciler umarım derslerini almışlardır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.