1 2 3 4 5 6 7 8

Wuhan virüsü

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Çin'in wuhan kentindeki bir balık pazarında ortaya çıkan ve şuan kore, japonya, tayland ve ABD'de görülen, tedavisinin henüz olmadığı ölümcül virüs çeşidi.

  Corona virüsü de denilen bu virüsün yayıldığı kente giriş çıkışlar yasaklanmış ve otobüs, metro gibi toplu taşıma araçlarının kullanımı da engellenmiştir. Ayrıca, bazı mahallerde asker ve polise vur emri verildiği de söylenmektedir.

   
 2. çin virüsü olarak da bilinen öldürücü virüs. şimdilik üç ülkede rastlanmış aynı vakalara ama tüm dünyaya yayılması da an meselesi. domuz gribinden sonra bu da bayağı can alacağa benziyor.

   
 3. Bu Çinlilerden birgün hayır gelecek mi acaba diye düşündüğüm virüs.

   
 4. belki de kurtuluş. KPSS derdi, iş derdi, atanma derdi, her gün aynı şeyi yaşamaktanta gelsin dediğimiz bir yaşam tarzı. Bilmiyorum; bazen in.thiar etmek yerine kurtuluş arayanların, çile acı ile geçen hayatta kurtuluş için gerekli olan bir yaşam sonlandırma stili. Dünya nüfusu fazlalaştı beklenen bir gün olacaktı. Olan şey de normal mi bilmem? Ama artık ölüm gelecek. Yaşamı 24 saat yaşayın ve ölüm gelince ölün işte. Yaşamak boşuna ya. daha kısa ve günahsız yaşamak da güzel. tercih meselesi.

   
 5. 1720 veba

  1820 kolera

  1920 ispanyol gribi

  2020 wuhan virüsü

  Hadi atayizler bunu da açıklayın dedirten virüs

   
 6. çinlilerin yaşlı nesli yok etmek için geliştirdikleri söylenen virüs.

  bu çinlilerde çok değişik insanlar, kendi halkını öldürmek için virüs mü geliştirilir. ondan sonra virüs ile uğraşmak zorunda kalırsın. ha sadece kendilerine değil tüm dünyaya zararları dokundu. aslında çin karantinaya alınmalı ve hiçbir ülke almamalı.

   
 7. 100 yılda bir ortaya çıkan öldürücü virüslerden birisidir

  dünya nüfusu arttıkça dönem dönem bir virüs ortaya çıkıp insanları ölümün eşiğine kadar getiriyor ve sanırım kendilerince böyle bir denge kuruyorlar

  #25mv bu entry de supponun dediği gibi

  tanım:laboratuvar ortamında geliştirilen bir virüs mü acaba diye düşünmeden edemediğim hastalıktır

   
 8. Bakınız 2020 plüton satürn kavuşumu

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.