1 2 3 4 5 6 7 8

ülkemizde domuz eti yiyenler var

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  cumhurbaşkanı erdoğanın new york ta düzenlenen nefret söylemiyle mücadele etkinliğinde yaptığı konuşmada, inek eti yedikleri için kırbaçlanan müslüman gençler konusuna tepki olarak belirttiği ifade.

   
 2. haberlerde görüyoruz domuz eti yeyip domuzlaşan insanların yaptığı insanlık dışı şeyleri dediğim başlıktır.

   
 3. devlet ve millet ve de ortak değer karşıtı, sözde Atatürkçü ve sözde solcu cehape İstanbul il başkanı canan Kaftancıoğlu'nun övündüğü durumdur.

   
 4. özellikle tatil yörelerindeki turistlere yönelik marketlerde bile satılan domuz etinin ülkemiz sınırları içerisinde tüketilmesi durumu.

   
 5. Domuz eti yiyor diye tenkit edip, domuz eti yiyenlerin yaptığı, ürettiği teknolojiyi kullanan, filmlerinin izleyen, hatta filmlerinin çekilmesinde kullanılan teknolojiyi de üretenlerin filmlerini de seyredenlerin, boş beleş eleştirdiği inanç tercihihir.

   
 6. Kul hakkı, yetim hakkı, yoksulun hakkını yiyenler kadar mide bulandırmayan durumdur. Bunu anlamak için müslüman olmak şart değildir, insanî duygular taşımak yeterlidir.

   
 7. Yediğimiz çoğu şeyde, hatta kullandığımız çoğu üründe bile domuzdan elde edilmiş maddeler var. Haa bir de bu memlekette at eti, eşek eti bile yedirdiler yediriyorlar kebapçılarda bildin mi başkanım?

   
 8. hak yiyen kesimden daha az tepki çekmesi gerekenlerdir kendileri..

   
 9. domuz eti yenmesi mi tartışılıyor hala dedirten cümle..hak yememek önce gelir

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam