1 2 3 4 5 6 7 8

uefa takımlarıyla şampiyonlar liginde oynamak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. yahu neyini çekemeyeceğim, biz zamanının en iyi dönemini yaşayan interi , son 2 sezonun üst üste UEFA şampiyonu sevillayı eleyerek çeyrek finale çıkıp yarı finalin kapasından dönmüş takımız.

  şimdiki gibi ahı gitmiş vahı kalmış takımları yenince bişey mi oluyor. millet city-shaktar,real Madrid-dortmundla aynı grupta oynuyor bir de bunlara bak.

  neyse bu da başarıdır.

  tanım: beşiktaşın 2 yıldır ciddi kura balını gösteren durum.

   
 2. Ahı vahı bile olmayan vardar östersunds gibi takımlara elenenlere dert olmuştur.

  tam bir eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı başlığı.

   
 3. çok saçma bir söylem. futbol beceri ve şans oyunudur. çok becerikli olsan bile bazen şampiyon olamazsın ya da çok şanslı olsan bile. misal Yunanistan Avrupa şampiyonu olduğunda finalde Portekiz tek kale oynadı ve direkten dönen topları vardı fakat şansları yoktu ve Yunanistan Avrupa şampiyonu oldu.

  o yüzden kura da bir şans işidir ve Beşiktaş en azından şanslı bir kura çekti diyebiliriz. ayrıca ülke puanına ihtiyaç olan bugünlerde fena da olmuyor.

  not: beşiktaş'lı değilim. hiç sevmem.

   
 4. sadece bazı şanslı sonradan görmelerin takımlarının başına gelen durum.allah bilir son 16 da bile baseli çeker bu ballılar.

   
 5. krasnodar, östersunds, vardar gibi türkiye kupası'nda bile mücadele edemeyecek takımlarla sözde avrupa ligi'nde oynamaya benzemez.

   
 6. uefada çeyrek final oynamalarını vizyon olarak görüp reklamlarında kullanan sonradan görmelerin başına gelen durum çekirge her zaman zıplamaz ama.

   
 7. Vizyonumuzun şampiyonlar liginde grup maçları bitmeden grubu lider bitirmeyi garantilemek olduğunu bilmeyen sarı trollerin ağlama başlığı. Çekirge her defasında sıçrasa zaten siz de vardar'ı falan elerdiniz.

   
 8. Tüm Vatan sevdalılarının Türkiye liginde en kötü sıralamada bile olsa UEFA ve Şampiyonlar ligi önemli değil Avrupada Dünyada oynamasını desteklemesi gereken bir durum ken Fanataikliğin izlerini en azılısından görmemizi sağlayan başlık..

   
 9. Sarışın kıskançların köy takımlarına elenmesi sonucunda açtığı başlık.

   
 10. irdelenmesi gereken başlık. bakalım;

  1.olasılık:beşiktaş güçlü lobisi sayesinde kuralara müdahale etti,en zayıfları çektirdi.

  cevap:hahahahahahahahhaa

  2.olasılık:monaco'nun dolar milyarderi olan sahibi rüşvet vererek 1. torba için oldukça zayıf durumda olan monaco'nun her torbadan yenebileceğini düşündükleri takımları çektirdi ama beşiktaş beklenenden çok daha iyi bir performans gösterdi,monaco da zaten batırdı.

  cevap:eh,bu yukarıdakinden daha olası,daha mantıklı.

  3.olasılık: tamamen şans eseri,(belki de) her torbanın kağıt üzerinde en zayıf takımları aynı gruba düştü. beşiktaş da çatır çatır oynayıp grup 1.si olarak üst tura çıktı.

  cevap:bana göre olan budur.kem küm etmenin anlamı yok kardeşim,adamlar şl tarihinin türk takımları adına en iyi grup performasını gösterdi,isterse bundan sonra madridden 5 yiyip yurda dönsün.lan ilk kez bir türk takımı "x,y ile berabere kalsa..biz de z'den gol yemeden 3 atsak,son maçta da x puan kaybederse belki çıkarızcfghszx" falan demeden üst tura çıkıyor,daha ne olsun-gülücük-

  not:gs.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.