1 2 3 4 5 6 7 8

tuz ruhu ile çamaşır suyunu evlendirmek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ev kadınlarının ve temizlik hastalarının en birinci görevi.

  tuz ruhu döktüğü yerin daha temiz olmadığına bir türlü gözüyle inanmayan, kalbiyle de onaylamadığı durumlarda çamaşır suyunun devreye girmesi ile ortaya çıkan, şiddetli geçimsizlikle sonuçlanacak olan evlilik durumu. bir araya geldikleri anda ortaya kocaman bir toz bulutu ve koku çıkacaktır. bu işin mucidi iyilik sever kadının bir anda boğazına sarılacaklardır. sen bizi nasıl evlendirirsin diye.

  işte o an iyilik timsali kadın, nefes almakta sorun yaşamaya başlayacaktır. öksürük, baş dönmesi, bulantı gibi zehirlenme belirtileriyle, "ben nerde hata yaptım" diye sızlanmaya başlayacaktır. bulunduğu ortamdan hemen temiz bir ortama geçti geçti, yoksa her an her şey olabilir. bunun sonu cinayetle biter.

   
  (Bkz: çamaşır suyu)
 2. etrafa kötü kokular yayılmasına sebep olacak evliliktir.

   
 3. Soluyanın belasını bulduğu karışım. Bir çok kadın bu nedenle astım, akciğer yetmezliği veya kanseri olur. En hafifi baş dönmesi yaptığından dengeyi yitirip cam silerken hakkın rahmetine ulaşmaktır. İntihar da sayılabilir. Karısını kısa yoldan cennete yollamak isteyen beylerin birincil kullanabileceği iksir.

   
 4.  
  (Bkz: ayvayı yemek)
 5. Kıyılamayacak nikah. Tuz ruhuyla kadın ruhu iyi eş olur.

   
 6. Nefret ettiğim temizlik türüdür. kokusu iğrenç, 120 mt kare olan evin duvarlarının aşınarak 130 mt kare dönüştürmeyin dediğim başlık (gülücük)

   
 7. tuz ruhu ile çamaşır suyunu çiftleştirmek, seviştirmek, üretmek, cinsel ilişkiye sokmak, çoğaltmak olarak değişik şekillerde izahı yapılması mümkün olabilen cümledir.

  evlilik değildir tek gecelik korunmasız ilişkidir. sonuç ortaya istenmeye gebelik. hayır yani kondom filan taksa olacak hergele. ama yok illa ki bildiğini okuyacak ya. sonra da cıngar çıkar böyle. yasak aşk cinayeti patlak verir kim vurduya gidersiniz sonuç ölümdür, uzak durulmalıdır kimyasal maddelerin sevişme hakkı engellenmemeli ve zorlama yapılmamalıdır. bırakın kimle isterse onla birlikte olsunlar efenim sevişme hakkı engellenemez dedik iki cinsi zorla ilişkiye sokun demedik bu uğurda ölüp gitmek ya da kendinizi ambulansta ve ya yoğun bakımda filan görmek daha mı güzel dediğimdir.

   
 8. engelli çocukların doğmasına sebep olacak olan evliliktir. sonuçta ortada bir akraba evliliği var ve akraba evliliğinin de sonuçları ortada. üstelik kendilerine zarar verdikleri gibi çevreye de zarar vermektedirler.

   
  (Bkz: akraba evliliği)
 9. Nikahı kıyan ev hanımının ruhuna Fatiha dedirtecek durum çıkan zehirli gaz ciğerleri balon gibi şişirir nefes almayı zorlaştırır ölümden döndürür ama yine de siz bilirsiniz hanımlar ( gülücük )

   
 10. temizlik hastası kadınların imama kıydırdıkları nikahtır.

  ne kötüsü kokusu var bu çamaşır suyu tuz ruhu yada bütün deterjanların ya ..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.