Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

tüpçü gidince bjk'nin 10 sene şampiyonluk göremeycek olması

paylaş araştır

1. boşa emek sarfedildiğini gördüğüm başlık.

#1743'deki tespitin daha önce gereken başlıklarda salağa anlatılır gibi anlatılmasına rağmen bazı sarıların anlama(ma) yeteneğinden dolayı yine aynı saçma iddialar,ı aynı sarıların ısıtıp ısıtıp önümüze getirmelerine şahit oluyoruz. artık bu sarışın trolleri kendi haline bırakmanın da vakti geldi demek ki.

2. leş kargaları gibi üşüşüp hakaret küfür etmekten başka bir şey bilmeyen kendilerine yapıldığında ses çıkarmayıp hatta üstüne basa basa kabul edip, başkasına yapıldığında sesleri kısılana kadar ağlayanların korkulu rüyası.

futbolun az biraz içinde olsanız gerizekalı değilseniz anlarsınız bazı şeyleri.

3. ağla sarılı ağla ağla gülersin bir gün dediğimiz başlık.

4. bak burada en güzel örneklerini görebilirsin. hak yemene rağmen lobinle nasıl da zeytinyağı moduna geçmişsin.

merak etmeyin bu sene olmaz aslında ama yine birileri düğmeye basmış çok sevdikleri takımları için, yoksa ş.ligi falan hak getire.

tanım: tüpçünün gidişi ile birlikte çöküşe geçecek olan takımın korkusu.

(Bkz: 23.09.2017 fenerbahçe vs beşiktaş maçı)
  5. sarılarla münakaşaya girmenin ne kadar emek israfı olduğunu gördüğümüz başlık.

o maçın sonucunda 3 puanı siz aldınız, daha ne olmasını istiyorsunuz anlamadım. beşiktaş'In ofsayt iddiasıyla bir golü verilmedi bir de aykut kocaman'ın bile kabul ettiği penaltısı. daha ne olsaydı beşiktaşla ilgili? biz dile getirince orada burada ağlama efektiyle gülen adamların dilinden bu maç düşmüyor. ne kadar ağlaksınız yahu.

6. evet insanlıktan nasibini almamış, utanma nedir bilmeyen kişilerle münakaşaya girerek kendime kızdığım başlık.

tamam sensin.hep sensin. dünyanın en büyüğüsünüz. real Madrid halt etmiş. futbolun tek büyüğü dünyada sizsiniz.

7. sarıların yavaş da olsa normal evrim sürecine girdiğini gördüğümüz başlık. bu da bir gelişme.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.