1 2 3 4 5 6 7 8

troll maaşlarının ibb'den karşılandığı gerçeği

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ysk'nın seçimlerin yenilenmesi kararından sonra bir kez daha ortaya çıkan gün gibi gerçek.

  hatırlarsanız sayın seçilmiş ibb başkanı ekrem imamoğlu göreve gelmeden hemen önce, cemaatlere, vakıflara, bilumum çöpe atılan kara delik gibi belediyenin bütçesini ve halkın vergilerini sömüren bu sisteme son vereceğini söylemişti. ardından mazbatasını alıp hak ettiği koltuğa oturur oturmaz da çalışmalara başlamıştı. verilerin tutulduğu, daha doğrusu paraların nasıl çarçur edildiğini gösterecek hard diskleri incelemeye gönderme kararı alır almaz en tepeden başlayarak lağımın dibindeki beslemelere varıncaya iktidarın her kademesinden büyük tepkiler gelmişti. sonrasında da düzmece bir kararla ysk'nın kendini ve hukuku ayaklar altına alan kararını yaşadık.

  sonrasında başta sözlük gibi platformlar olmak üzere, sosyal medyada troller tekrar işbaşı yapmaya başladılar. burada bile karaçarşaflısı, badem bıyıklısı, cüppelisi hep birden imamoğlu'na hakaret etmek için sıraya girmiş, binali'nin uydurduğu oyları çaldılar yalanına cumburlop atlamalarını seyretmiştik. bozuk türkçeleri ve yarım akıllarıyla oy pusulasının eksik verilmesi yalanına bile canla başla sarıldılar.

  tüm bu olanlar ışığında bir kez daha yineliyorum ki, bu ak-trollerin maaşlarının, gasp edilen istanbul büyükşehir belediyesi'nden ödendiği sizce de aşikar değil mi? şimdi anladınız mı nereden geliyor bu değirmenin suyu ve neden ibb bu kadar önemli bu kokuşmuş islamcı tayfa için?...

  ayık olun sevgili sözlükçüler. yalanlara ve iftiralara teslim olmayın...

  selam ve dua ile...

   
 2. islambool'u kimseye vermeyiz yedirmeyiz gibi saçma salak bir cümleyi sürekli kurmalarından belli olan durumdu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.