1 2 3 4 5 6 7 8

Teşkilatın numarasını istemek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 155'dir. Yani teşkilatın numarasını ne yapcan abisi. al ara.

   
 2. artistlikten başka bir şey değildir.

   
 3. maske takmama konusunda ısrarcı olan kurye arkadaşın isteği.

  artist artist birilerini arayıp, teşkilatın numarasını istiyor ama karşı taraftaki de pek oralı olmadı. kameraların önünde sana numara mı verirler, o teşkilatta(!) deşifre olur. işleriniz rast gitmez.

  ilk gördüğümde zengin birinin çocuğu bu herhalde; polislere tehditler ettiğine göre demiştim ama kuryeymiş. neyine güveniyorsa, vekil çocuğu ya da zengin kodaman bir ailenin çocuğu ol da gel. yakışmadı bu tavırlar sana.

  ondan sonra vakalar arttı diye bakanımız isyan ediyor, bu kişiler varken nasıl artmasın vaka sayısı. çekip vuracaksın, bir virüsten kurtulmuş oluruz. hatta 18 kişi kurtulmuş olur bu virüsten.

   
 4. maske takmadığı halde polislere artislik yapan kişi eylemidir

  kısa sürdü artisliği yalnız, yaka paça götürdüler merkeze(tebessüm)

   
 5. Arkadaş çok fazla kurtlar vadisi izlediği için etkisinde kalmış. O kişinin psikolojik olarak gözlemden geçirilmesi lazım.

   
 6. Bana teşkilatın numarasını verin, eniştemin numarasını gönderin" sözleriyle Türkiye'nin gündemine oturan malum kuryecinin "kamu görevlisine görevini yaptırmamak için direnme" suçundan 5 yıl 3 aya kadar hapsi istendi.

  Tanım: teşkilatın numarasını istemek 5 yıl 3 aya kadar hapsine bedel olmasıdır.

  Dikkat! neyin isteneceğini önceden iyi bilmek lazım. NUMARAYI VERMEDİLER ONDAN BÖYLE OLDU. Salıverin küçük enişteyi. akıllanmıştır. Ha yok akıllanmamışsa Boy 1.50 artistlik diz boyu. Çeksin cezasını...

   
 7. KFC ile KGB'yi karıştıran ergen davranışıdır...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.