Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

survivor 2020 ünlüler-gönüllüler

paylaş araştır

1. Sercanın nihayet dün gece cemal can tarafından potaya konduğu yarışma berkan ve sercanın sms leri hiç belli olmaz ben de merak ettim hangis daha iyi acaba diye.

2. Bugünkü yarışacakları dokunulmaz oyunu ile üçüncü kişinin daha potaya gireceği yarışma.

Akşam cemal can, duygusal davranıp Sercan'ı potaya koymazsa diye korktum resmen ama neyseki koydu.

Aslında olması gereken de bu kişiydi, güçlü kişiyi eleyip kişi kendi koltuğunu sağlamlaştırmalı.

3. sercan'ın elenmesi ile mutlu olduğum yarışma.

son zamanlarda inanılmaz derecede itici tavır içindeydi. bununda sonucu işte ortada. güle güle sercan.

tabi cemal can'da en güçlü rakibi eleyerek kendi yolunu açtı, sıra barış'ı elemekte. İşte bu biraz zor gibi, millet adamda tip var diye oy veriyorlar.

4. akşam ki dokunulmazlığı cemal can kazanarak, haftalardır senin için yarışıyorum diyen sercan'a inat elif'i eleme potasına koydu. sercan akıllısı elif'i koruyacağım diye elendi gitti. belki de eleneceğini sanmıyordu ama sms oyları o kadar değişik ki, beklemediğin anda gidiyorsun. bakalım elif potadan çıkabilecek mi?

5. dün akşam elif'in elendiği yarışma.

artık barış, cemal can, yasin ve berkan arasından birisi birinciliği göğüsleyecek. bu kişinin de barış olma ihtimali yüksek maalesef, sms birincisi olması sebebiyle. gönlüm cemal can'ın birinci olması ya bakalım ne olacak.

6. bu akşam finali yapılacak olan yarışma. cemal can ve barış ikilisi finale kaldılar. yasin son 3 e kadar kaldı bence gereğinden çok fazla kaldı.berkan olsa son 3 daha çekişmeli olabilirdi.

bir de bence sürekli sms lerle birincinin belli olması doğru değil. belki finalde yapılabilir ama o süreden önce güç,denge,akıl,zeka oyunları oynayarak elenmeli yarışmacılar.

eskiden hafıza oyunu, engelleri geçip karşı tarafta eşleştirme falan oynarlardı. şimdi sadece sms lere bakıyor. barış gibi oyunlarda çok iyi olmasanız da sadece sms lerle finale çıkıp hatta şampiyon olabilirsiniz..

7. sms oylamasının lideri olan barış'ın birinci olma ihtimali yüksek olan yarışma.

gönlümüz cemal can'ın şampiyon olması ama bu sms olayı işi bozuyor. umarım düşündüğümüz gibi olmazda hakeden kazanır. bu yarışmanın hakedeni de cemal can.

8. Az önce sonuçlanan ve cemal canın şampiyon olarak tamamladığı yarışma.

9. cemal can'ın birinciliği kazandığı yarışma.

hak eden birinin kazanması güzel oldu. adam paşa gibi yarıştı ve başarılı bir performans gösterdi. barış kazansa üzülürdüm, adam doğru düzgün yarışamadı, sadece sms oylarıyla finale kaldıydı.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.