Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

survivor 2020 ünlüler-gönüllüler

paylaş araştır

1. bireysel dokunulmazlığı cemal can'ın kazandığı yarışma.

sercan ile yarıştı ve sercan mı cemal can mı deseler? tabi ki cemal can derim sonuna kadar. karakteriyle ve başarısıyla her şeyi hakeden biri.

2. Evrim'in diğer yarışmacılara meydan okuduğu yarışma.

Kadında inanılmaz derecede özgüven var, sürekli buradaki herkes ile baş ettiğini söylüyor. Halbuki diğer yarışmacılar sana katlanıyor ama farkında değil kadın.

3. Dokunulmazlık için Sercan ve yasin ikilisinin yarıştığı yarışma. Bu seferde inşallah yasin kazansın diyorum. Sercan'i bir türlü sevemedim. Sanırım tek suçu ünlüler takımında yer alması Sercan'ın.

4. artık lütfen evrimin gideceği yarışma olsun.

t: dokunulmazlığı sercanın kazandığ ve kuyruk acısı sebebiyle nisanın ismini söyleyerek potaya soktuğu yarışma. -gülücük-

5. Nisa'nın eleme potasına girdiği yarışma. Sercan bu kadar belli etmez diye düşünmüştüm nisa'dan dolayı rahatsızlığını ama gösterdi kendini.

Nisa'da her zaman ki tatlılığı ile ilk kez potaya giriyorum, çok mutluyum diyor ya. Evrim cadısı elenmez bu kız elenirse üzülürüm.

6. nisanın kesinlikle elenmeyeceği, bence sırasıyla bu hafta ve gelecek hafta evrim ve yasinin veda edeceği yarışma.

sms lerde berkan,barış,cemal can kesin ilk 3 te olur. muhtemelen elif te oyları yüksektir. geri kalan ekipten de nisa ve sercan 5-6 evrim ve yasin 7-8 olmuşlardır diye tahmin ediyorum.

7. dün akşamki dokunulmazlıktan sonra cemal canın yine birinci gelerek , egçtiğimiz gün nisanın ismini veren sercanı 3.aday olarak potaya koyduğu yarışma.

yalnız sercan geçen gün birinci olmuştu hani dokunulmazdı. sadece o günlük müymüş o ? çok saçma.

8. salı akşamı elemeler yapıldığı için, bugün üç adaydan birinin eleneceği yarışma.

gönlümüzden geçenler belli ama kim elenecek göreceğiz.

yarışma kaostan beslendiği için evrim elenmez gibi geliyor. yoksa kimi konuşacaklar. ha son günlerde nisa'da biraz hırçınlaştı ama bir evrim olamaz.

9. artık evrimin gitmesi gereken fazla bile kaldığı yarışma. buradan da elenmezse hiç mantıklı değil. kesin acun evrime oy atıyor diyeceğim. gerçi ardahanı bile elediğine göre nisayı eleyebilir ama çekilmiyor gerçekten bu evrim.

10. dediğimiz gibi evrimin elendiği yarışma. finale kalmasını istediğim adaylar elif ve berkan.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.