Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

survivor 2020 ünlüler-gönüllüler

paylaş araştır

1. Yeni takımların tekrardan kurulduğu yarışma.

Ha yeni takım dediysek de cemal can'ın kaptanlığı kazanması ile eski ekibi olan nisa, Berkan, barış ile tekrardan beraberler.

2. dün araba hediye edilen yarışma. sanırım arabayı elif kazanmış ama twitterda baya yüklenmişler berkanın hakkı yendi diye.

3. Bugünkü ödül oyununu mavi takımın kazandığı yarışma.

4. yaz sıcaklarından mıdır nedir bilmemiyorum ama televizyondan iyice uzaklaşmam sebebiyle sadece nette denk gelirsem sonuçlarına bakabildiğim yarışma. ama sercan cemal can barış gibi isimlerin kazanmasını istemem. kazanan elif ya da berkan olmalı bu saatten sonra.

5. sercanın bu hafta 3 kez dokunulmazlık oyunu kazanarak 3 ismi potaya koyduğu ve bu akşam muhtemelen nisanın veda edeceği yarışma.

6. dün de tahmin ettiğimiz gibi nisanın veda ettiği yarışma. yalnız hepsi çok pis bilendi sercana. bindan sonra sercan oyun kaybettiği anda hep potada olacak.

7. güzel tatlı nisan'ın elendiği yarışma.

kız güzel enerjisi ve sempatik hareketleriyle yarışmaya renk katıyor. belki yaşının küçüklüğü ve hala da büyüyememiş olmasının etkileri çoktu. bu yarışma sayesinde insanları daha iyi tanımıştır umarım. avakodu yastığını uzun zaman kimse unutmayacak.

8. 2020'nin survivor'ı olmayı hakedebilecek savaşçıların sırf sosyal medya popülerlikleri yok diye elendiği ve sırf sms'i çok, sosyal medyada popülerliği var diye yarışma boyunca yatan birinin muhtemelen kazanacağı yarışma...

Ayrıca yarışmanın başlangıcındaki orijinal takımları baz alırsak 4 ünlü 2 gönüllünün kaldığı yarışma...

9. Yeni takımların oluşturulduğu yarışma.

Yeni takımda Sercan ile elif farklı takımlarda yer alırken; cemal can Sercan ve yasin ile birlikte bir takım kurdular. Değişik bir takım oluştu, bakalım dokunulmazlık oyununu kim kazanacak ve Sercan kazanmazsa potaya konacak mı göreceğiz. Çok antipatiksin Sercan.

10. Sercanın iyice seriye bağladığı yarışma. Artık sıkıcı olmaya da başladı

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.