Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

sözlüğün birinci yılı hatrına 50 yazar kontenjanı

paylaş araştır

1. sözlükle tanışalı bir yıl olduğu halde burayı keşfetmemeiş üyelere ''henüz geç kalmadınız çağrısı''.

ve 50 yeni yazar için davet niteliğinde kontenjan belirlenmiş olması.

aranan yazarlara ait kriterler bir sonraki memurlar net haberlerinde sanırım duyrulacaktır.

hani derler ya buranın havası suyu başka, gelmeyen bilemez .

şimdiden hoş geldiler diyelim.

2. Herkesin kafasında maaşla mı olacak diye geçen 50 yazar alımı

3. http://www.memurlar.net/haber/559416/

değerlendirilmesi gereken uygulamadır. bir iki enry ile yazar olmak zordu bizim zamanımızda. kaliteli paylaşımda bulunmak isteyen çaylak üyelere açılan bir fırsat kapısıdır.

4. İçeriğin zenginleştirilmesi ve niteliklendirilmesi için faydalı olacak bir uygulamadır.

5. gereksiz bulduğum ve anlam veremediğim uygulamadır.

sözlüğe özendirmek böyle mi olmalı yani? yazar olmaya herhangi bir engel zaten yoktu şimdiye kadar, kriterler gayet basit ve uygulanabilir. ille de yazar sayısının artması isteniyorsa, sözlüğün ve paylaştığımız entrylerin reklamı falan yapılabilirdi (o nasıl olacaksa).

iş ilanı gibi ilan verilmesi hoş olmamış bence.

(Bkz: yazar olmak için entry kasmak)(Bkz: sözlüğe karma gelsin)
  6. farklı görüşe, bilgiye sahip olan kişilerin yazılarını görmek, okumak gibi faydaları olacağını düşündüğüm ve bilmediğimiz konular hakkında fikir sahibi olmamızı sağlayacak, yüksek görüşlü yazarların varlığını görmek adına yapılan güzel bir uygulamadır.

7. Kpss olmadan kontenjan acilan tek durum. Kacirmayin

8. ileride buralar değerleneceği için şimdiden rezerve edilmesi gereken yer.

9. Acaba maaşlı olursa bizim gibi gedikli yazarların intibakı sözkonusu olacak mı? Demekten kendimi alamadığım ilândır.

10. Twitter üzerinden memurlar net hesabinin duyurusu üzerine bir tanesinden kapmak istediğim kontenjan. Beni buraya getiren bu haber olmuştur. Özelde hali hazirda zaten yillardan beri ekşi sözlük yazariyim ama ve lakin ordaki ortam, seviyesizlikte dip yaptığı için temiz hava almak üzere buraya geldim. Bakalim, neler olacak. Umarim, hicbir şart altinda kaliteden ve edepten ödün verilmez.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.