Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

sınavdan 98 alıp hocam 2 puanı nerden kestiniz diyen öğrenci tip

paylaş araştır

1. son derece itici bir insan modülüdür. o an kalksam da şunu bir çırpıda boğazlayıversem diye kurduğum hayallerin yaşam mimarıdır.

2. İçinde bulunmadığım öğrenci grubu. İtici olmakla beraber mükemmelliyetçi, özgüveni de çalışma kapasitesi de yüksek kişilerdir tahminen.

3. türünün ürememesi için dua ettiğimiz çevremizde görmek istemediğimiz öğrenci tipidir.

bu tipler sınav girişi "hiç çalışmadım yaaa" diye mızmızlanacak ve sınav çıkışı "berbat geçti "diyebilecek kadar da yapmacık ve sahtekardır ayrıca...

okullardan ırak yarabbim...

4. 50 olsun benim olsun düşüncesindeki insanların boğmak istediği ve genellikle iri memeli ve iri cüsseli bir hayvan olarak nitelendirilen insan modelidir.

5. ıslak odunla dövülecek olan öğrenci tipidir.

(Bkz: ıslak odunla dövmek)
  6. Biz geçer not alınca bayram ederken kendisi süperin üstü başarı bekleyen öğrenci çeşididir.

7. diğer öğrencilerin sinir bozucu bulduğu ,sınıfta varlığına tahammül edilmeyen ,öğretmenin "o kadar gıcıksın ki inadına kırdım "demek istediği ama söyleyemediği cins öğrenci tipi.

8. Ukalalık edip bunun farkına varmamış gibi davranan, ortalama yükselmesine sebeptir kendileri

9.  
    (Bkz: sözlükte konu başlığı açarken karakter sınırlamasından bihaber d)
  10. hakkını arayan öğrenci.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.