1 2 3 4 5 6 7 8

sedat pekerin açıklaması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. akademisyenlerin bildirisi yayınlandıktan sonra sedat peker tarafından yapılan açıklama. söz konusu bildiriye karşı sert tepki gösteren peker, açıklamasının sonunda oluk oluk kanlarını akıtacaklarını ve akan kanla duş alacaklarını söylemiştir.

   
 2. "barış için akademisyenler" grubu üyelerinin yaptığı eleştiriler sonucunda, "Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız" açıklaması yapması. bu açıklama sonunda muhalefet ayağa kalkmış ve devletin bu 3.sınıf mafyaya gereken yaptırımları yapmasını talep etmişlerdir.

   
 3. Eğer gerçekten demokrasinin olduğu bir ülkede olsa sırf bu açıklaması yüzünden hayatı mahkeme hapishane arasında geçecek mafya bozuntusunun açıklaması.

  Her türlü kirli işin içinde olan birisi utanmadan boyuna bir kitap yazmış yüzlerce akademisyeni açık açık tehdit edebiliyor.

  Akla "böyle başa böyle tarak" lafını getirir.

   
 4. bugün itibarıyla bir yenisi eklenen açıklamadır. karşılaştığı vatandaşların kendisine "onların kanlarıyla duş almayacağız hem vallahi hem billahi onların kanını içeceğiz" şeklinde söylemlerde bulunduğunu belirtmiş.

   
 5. yenimi akıllarına gelmiş dedirten madem okadar gücün var bu güne kadar neden bekledin diye düşündüren haber başlığı

   
 6. kirli odakların tetikçisi olduğu için çok da ciddiye almadığım bir insan tarafından yapılan açıklamadır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.