Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

Rheingold 2022

paylaş araştır

1. Bir uyuşturucu sevkiyatı sırasında yaşanan bir aksilik Giwar'ı beklenmedik bir durumun içine sürüklüyor. Hayatı boyunca borçluluk hissettiği kartele borçlu kalmamak için hızla bir plan yapması gerekiyor. Bunun için de, sonuçlarının ne olacağının farkında dahi olmadan, birkaç arkadaşıyla birlikte riskli bir altın soygunu planlıyor.

Ancak bu soygun, Giwar'ın hayatında bir dönüm noktası oluyor ve sonunda kendisini Irak hapishanesinin cehennemine götürüyor. "Ren Altını", bu dramatik hikayeyi gerçekçi ve sürükleyici bir dille anlatıyor.

2. izlemediğim film.

emeğe saygı, ayrıca buradaki yorumları okuyup izleyip güzel vakit geçirecek birileri belki olur da... her filmin sonuna yapım yılı niye yazılıyor, onu anlamadım. hani bir film aynı ad, aynı konuyla tekrar çekiliyor bazen, onda yıl belirtmek hangi yapımın yorumlandığı belirtir, işe yarar. ama bu rheingold filmi tarihte ilk ve tekse, sonundaki 2022 pek de lazım değil, lol

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.