1 2 3 4 5 6 7 8

reklamlardan nefret etmek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bazı reklamlar vardır ki insanın görsel zevkine ve işitsel sevkine tam tersi yönde etki eder. bu da o reklamdan nefret edilmesine neden olur, kendim için özellikle gazoz olma efsane ol reklamını hatırlatan konu..

   
 2. vaktinin büyük bir bölümünü televizyon izleyerek geçiren insanın, artık sürekli aynı reklamları izlemekten bıkması durumu. ayrıca insanın bazı sinir olduğu reklamların şarkılarının diline dolanıp durması ise sinir bozucudur. tuhaf durumlar.

   
 3. hem süre hem de içerik bakımından sınırı aştığı durumlarda hissedilen duygu.televizyonların başlıca gelir kaynağı olması ve bu yüzden bu kadar bombardıman gibi sunulması yüzünden izlenen programdan soğumaya dahi neden olur.

   
 4. nefret etmemek için bir sebebin bulunmamasından dolayı olan durumdur. şimdi hayatımızdan reklamlar çıksa kim eksikliğini hissedecek? ama reklam olmayınca da ürünleri tanıma konusunda da yeterli bilgilendirme yapılmıyor maalesef.

  reklam olmadan da olmayacağını düşünmekle birlikte reklamlarda anlatılanlara inanıp hareket etmenin de akıllı bir davranış olduğunu düşünmüyorum.

   
 5. bir filmin yada dizinin en güzel anında araya giren ve dakikalarca süren reklamlara tahammül edememe durumu.

  özellikle yarışmaların finallerine doğru giren ve bir türlü bitmeyen reklamlar insanı sinir krizlerine sokar kanalı değiştirmeyi sağlar.

  sırf bu nedenlerdir ki kanala prim yaptırmamak adına reklam izlemem, kanalı hemen değiştiririm.

  son günlerde dikkatimi çeken ise survivor all star yarışmasında çıkan reklamların abartısız 15 dk sürmesidir, insanları aptal yerine koyuyorlar ne yazık ki.

   
 6. televizyon kanallarındaki yayın sürecinin artık neredeyse yarısını kapladığı için ve izleyiciye bir faydası olmamasından dolayı reklamlardan iğrenme durumudur. boşu boşuna ve zorla izletilip zaman kaybına yol açan görüntülerden ibarettir reklamlar.

   
 7. Memurlar.Net e girişte defalarca reklamlar yüzünden farklı sayfalara girmeme neden olduğu için nefret ettiğim durum

  Alışveriş sitelerine giriyorum yanlışlıkla

  Çıkışı bulamıyorum sonra (üzgün smileyy)

   
 8. tıkladığımız her yerde zart zurt karşımıza çıkan görsellerden bıkma durumudur

  bakacağımız yere 100 metre engel atlamadan sonra ulaşabiliyoruz

  neyseki bazı programlar var da çözüyoruz bunu(pis gülücük smiley)

  en son yazdığımı yönetim okumuyordur inşallah( kahkaha)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.