1 2 3 4 5 6 7 8

puanı düşük yazarın yüksek puanlı yazarı eleştirmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1.  
  (Bkz: şefin sözlüğe vedası)(Bkz: ne oldum delisi olmak)
 2. başlık sahibinin gider ayak başlıklarda çığır açtığını hissettiren konu. gerçekten gülümsememe neden olan ve yeterin artık dediğimdir. yazarlar ve puanları başlık konusu olmamalı ve sırf bu puanlarla kişiler eleştirilmemelidir zannımca.

  sonuçta bir puanlama sistemi var ve aktif yazarlar ister istemez bu listede var olmak zorundalar.

  bu istenilen bir durum değildir lakin sistemin işleyişi bu şekildedir, yapacak fazla da bir şey yoktur.

  yaz yazmayacaksın yada yazacaksın işte bütün mesele bu...

  yazarlar bu puanlarla kıyaslanmamalı yada sınıflandırılmamalıdır.

  sonuçta bu listedekilerin diğerlerinden tek farkı sözlükte daha çok vakit geçirmeleri ve daha aktif olmalarıdır.

   
 3. milyon tane bu mevzu ile ilgili konu varken bir de buna ne gerek var ki diye düşünmeme sebep olan ifadedir.

  ayrıca sözlükte sadece sembolik bir durum olan puanın fazla ya da az olmasını kalite olarak ifade etmenin kalitesini de okuyucuların görüşlerine bırakıyorum.

  herkes tenkit işini yapmasın deyip tenkit eden kişileri de tenkit edici tarzda yorum yapmak ise komik bence. çünkü sen kim oluyorsun diye de sorarlar.

   
 4. rekabetin olduğu her yerde eleştirinin olduğunu, düşünce yapısına ya da açılan başlığın kendisine göre, kalite anlayışının farklı olması gibi sebeplerle, haketmediği halde üst sıralarda olduğu konusunda daha aşağıda puanlarda olan yazarlar tarafından eleştirilmesi. hakaret edilmediği, kişileri rencide etmediği sürece yapılabilecek bir durumdur ve topluluk halinde bir yerlerde olunuyorsa, karşıt görüşlerin olabileceği düşünülmeli ve yüksek puandaki kişiler sadece söylenen sözler haksız yere söyleniyorsa gülüp geçmeli, haklı bir şeyler var ise de biraz düşünmeli diye değerlendirdiğim konu. bazı eleştiriler gerçekten insanı daha yüksek yerlere getirebiliyor bazen.

  ve üst sıradaki yazarlar, bizlerden daha fazla zaman ayırıp, bu sözlüğe bizden daha çok vakit harcayarak, belki de bir çok şeyden feraget ediyorlardır ve bu açıdan düşününce takdir edilesi kişilerdir. çünkü herkesin sözlükte yazmak isteyeceği çok şey varken, hiçbir şeyde olmayabilir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.