1 2 3 4 5 6 7 8

Piremseslik sendromu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Babalarının piremsesi, gözbebeee olmalarının yanısıra, dünyanın kendi çevrelerinde döndüğünü düşünen sığ kadınların düçar olduğu bir sendrom.

  Aşırı ilgi, cehalet mutluluğu, boyun bir yetmişten uzun olması gibi nicel ve nitel unsurlar, sanal ortamın verdiği rahatlıkla birleşince ortaya çıktığı görülür.

  Erken teşhisle mesafe alınabilirse de İleri seviyelerde tedavi imkansızdır.

   
 2. Günümüz yeni neslin her gencinde var. Hayretlerle izliyorum.

   
 3. "Prenses olmak için prens bulmaya ihtiyacım yok ben zaten kralın kızıyım" hastalığına yakalanan insanların sendromudur. Sabah öğle ve akşam kimliklerindeki kütüğe bakarak kendileri de evde tedavi olabilirler.

   
 4. onca sendromun arasından "sendromların piremsesi" seçtiğim vasat sendrom.

  bunlar için tek gerçek kendi ağızlarından çıkandır, herkes ve her şey kendilerine hizmet için gönderilmiş şeylerdir. suskunlukları asaletlerindendir filan fıstık işte.

   
 5. Hayatın 70lerden sonra doğanlara bozuk maya vermesiyle şekillenen karakterlerdir. x kuşağının sahip olduğu erdemle, ruhla, y kuşağının erdeminin alakası yok. hatta durum öyledir ki x ve y kuşakları ruhlarını ortaya koysalar, y kuşağının ruhu x kuşağının ruhunun önünde diz çöker tövbe ister. bu mayası bozuk nesilden bir de z kuşağı türedi, milenyum bebeleri... onlarda durum bambaşka.

  piremses kız ve alfa erkek sendromlular y kuşağında mantar gibi çoğaldılar. bu piremses triplerinden yakınanlar siz durun hele, z kuşağı geliyor daha neler göreceğiz.

  y kuşağından bildirildi.

   
 6. mükemmel olduğunu sanma sendromu.ego bunlarda tavan yapmıştır.farklı özellikleri oluşundan değil.eziklenme korkusundan kaynaklıdır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.