Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

muharrem ince'nin 81 ili ziyaret etmesi

paylaş araştır

1. spoiler

cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 30 oy almasına rağmen kaybeden incenin bütün vilayetleri tek tek ziyaret edeceğini açıklaması haberi.

2. seçim zamanında yozgat'a oy istemeye gelmeyen kişinin beyanı. istemeye gelmedin, peki şimdi neye geleceksin diye sorarlar adama.

3. yozgat'ı çıkar 80 il yeter dediğim ziyaret.

yerköy'e gidebilirsin bak ama. oradan bodoslama çiçekdağı kırşehir falan güzel olur. seviyorum oraları. hiç görmediğin kadar biçerdöver görüyorsun.

4. #19yh, bizi ihmal edenlerin başına neler geldi, duyulmuştur. Bu sebeple çok da tavsiye etmediğim temenni. (gülücük)

muharrem ince'nin yine bizi es geçeceğini ve boğazlıyan ilçesine gideceğini düşündüğüm ziyaret.

5. mitinglerde gidemediği şehirler başta olmak üzere yapılacak olan ziyaretlerdir.

6. insanlaramıza teşekkür ziyaretidir.

7. seçimi kaybetmiş olsada insanlara teşekkür etmesi çok şık bir harekettir dediğim durumdur

nezaket güzel bir şey çünkü

bir de sude'nin yanına özellikle uğramasını ileteceğim kendisine(gülücük)

8. bir sonraki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yeniden aday olmayı şimdiden kafasına koyduğu için uzun vadede yaptığı plan doğrultusundaki eylemdir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.