1 2 3 4 5 6 7 8

minimum 7.3 lük deprem geliyor,şakası yok

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  bilim akademisi üyesi prof.dr. naci görür'ün korkutucu açıklaması. daha önce yaptığı deprem tahminlerinde nokta atışı yapmıştı bu hoca. eğer o söylüyorsa durum gerçekten vahim. Allah korusun.

   
 2. deprem bölgesinde yaşadığımız ve depreme hazır olarak yaşamamız gerektiğini yüzümüze vuran profesör beyanı.

  yalnız buraya kadar tamamda biz hiçbir şeye hazır değiliz. evler çürük, bizler bilgisiz. öyle bir anda ne yapacağımızı bile bilmiyoruz, bildiklerimizi bile unutuyoruz.

   
 3. Hocanın açıklama yapmıştır ancak kendi bilgisinin yanında yaptığı tahmindir kesin bir şey söylemiyor söyleyemez. Her yaptığı tahmin olacak diye bir şey yok. Hadi olsa bile ne zaman deprem olacak önemli olan burası

   
 4. depremin ne zaman ve kaç şiddetinde olacağını hiçbir insan veya teknoloji henüz bilemezken, yapılan bu açıklamanın sadece endişe yaratacağını düşündüğüm söylemdir

   
 5. Açıklama sonrası okuduğum yorumlara göre toplumun önemli bir kesiminin hala akıllanmadığını düşündüğüm açıklama... Nitekim "yok deprem zamanını kimse bilmez diyenler, yok korku salıyorlar" diyenler. Adam ayağınızı denk alın diyor daha ne istiyorsunuz. Korkmadan bişey yapmayan bir millet olduğumuz için olabilir mi bu!

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.