1 2 3 4 5 6 7 8

microoop

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. orjinal nickiyle dikkat çeken, yeni yeni sözlükte arz-ı endam eden yazarımızdır. görünen ve okunanlara bakılırsa gayette güzel ayak uydurmuş ve sözlük kanunlarını kavramıştır.

  kendisinin sözlüğe renk katacağı aşikardır, her daim var olması dileğiyle...

   
 2. esprili cin entry'leri ile tebessüm ettiren yazar.

   
 3. kendisini bugun ıtıbarıyle kesfettiğim, '90 yaş hayali' başlıklı entryde güldüren, klavyesi dert görmesin dediğim yazarımızdır.

   
 4. adına konu açıldığından şu anda haberdar olduğum için benim de hakkında iki kelam etmek için niye bu kadar geciktim diye düşündüğüm üstad.

  sözlüğe ilk katıldığı andan beri dikkatimi çeken biri isimdir ve çok okuyan biri olmadığını düşünmeme rağmen kesinlikle yazabilme yetisi değme yazarlara taş çıkaracak cinstendir. çoğu entrysinde sandalyeden düşecek modda kahkaha attığımı bilirim.

  siyah-beyaz olması hürmet duymamız için zaten yeter de artar ancak biz yine de iyi bir beşiktaşlı olduğuna da değinmeden geçmeyelim. siyaaaah!

  en kısa sürede kendisinden gençlere ufuk olması açısından ikili ilişkilerin nasıl başarılı yürütüleceğine dair tecrübelerini paylaşacağı artık kitap mı olur mecmua mı olur yoksa burada konu mu açar bilemiyorum artık bir şeyler bekliyorum. çok hayır dua alacağına eminim.

  son olarak, yeni mesleği kalecilik olup sözlükspor'da oynamaktadır.

   
 5. Renksiz

  Ama

  Sözlüğümüze renk katan değerli yazarlardan. Hani gökkuşağı temsili, biraz turuncu, biraz mavi, bir tutam yeşil... sözlüğe ciddi katkıda bulunan, 2015'ten beri yanımızda olan ve kalemi bir o kadar güçlü, eğlendirici-düşündürücü ve farklı bakış açısını yansıtan, okunan/okutan ve beğenilen yazar.

  Genelde saygın duruşu özelde de çizgisini bozmayan nadir bir kişilik.

  İyi ki yollarımız kesişmiş diyebileceğim özgün, duyarlı, saygın kalem.

  #12ya

  #12yb

  Yüzümde tebessüm oluşturan paylaşımlarının daim olabilmesi dileğiyle... Evet, daha sık görmek, okumak, düşünmek ve tebessüm etmek istiyoruz.

   
 6. sözlüğe ciddi anlamda katkıda bulunan yazarlardan. beşiktaşlı olduğunu söylemeye de gerek yok sanırım.

   
 7. memurlar.net sitesinde sözlük yazarı ve bu güne kadar 638 entry, 197 konu ile 360 puana sahip olan sözlükte devamlı görmek istediğim yazarlardan bir tanesi.

   
 8. Adı sebeben uzak durun izlenimi verirken bağışıklık kazanırsak rahat edersiniz izleniminde yazarımız.

   
 9. Sözlük için sebebim olan, güzel adam..

   
 10. yazılarını okumaktan keyif aldığım değerli sözlük yazarı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam