1 2 3 4 5 6 7 8

memurlar.net'teki haberlere yorum yapılamaması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. anladığım kadarıyla eğlenmek için yorum kontrolünün başında oturan birileri var. sırf keyiften, öööyle oturup hangi yorumu yayınlasam hangisini görmezden gelsem diye vakit geçiriyorlar.

  bişey değil, küfür ve hakaret eden adamların yorumları anında yayınlanıyor da, hakkını arayanı görmezden geliyorlar. ha tabi bir de hükümet sevicilik var bunlar da. hatta tapıcılık.

  tanım: allahı şaşmış bir haber sitesinin içler acısı davranışı.

   
 2. beğenmiyorsanız, başka kapıya dediğim gereksiz konudur.

   
 3. memurlar.net'te yorumları "yorumlayan" biri veya birilerinin olduğu gerçeğini bir kez daha hatırlatan başlık.

  açıkçası günde on binlerce tık alan bir sitenin kendi iradeleri altında olmayan yorum kısımlarına küfür,hakaret vs. filtrelemesi yapmasını bir yere kadar normal karşılıyorum fakaaaat oraya nal gibi yazmışsınız birader,yaptığınızdan yazdığınızdan sorumlusunuz,polis amcalar isterse yerini yurdunu söyleriz demişsiniz. bunu yazdıktan sonra senin "uyarma yükümlülüğün" (varsa öyle bir şey yani) ortadan kalkıyor. küfürlü ve hakaret içeren yorumlar hariç bırak adam düşüncesini paylaşsın.

  ayrıca şahsi olarak da birçok kez gözlemlediğim bir durumdur.hatta zamanında almak istediğim bir nick'i yasaklayarak(yani daha üyeliği açmadan,onay aşamasındayken yasaklayarak) da sansür mekanizmasını görmüşlüğüm vardır.

  ve son olarak,bilmiyorum kaç kişi dikkat etti(ilk fark ettiğimden bu yana 15-20 gün geçti) ama artık haberlere +,- oy verilemiyor,yani direkt haberin kendisine. önceden özellikle zam haberleri ezici oranda eksi oy alıyordu,bunu net biliyorum.

   
 4. katıldığım başlıktır. özellikle yorumlarda paralı ak partili trolleri görmek mümkündür ve bu kişiler artık okuyanları bıktırmış durumdadır. yorumdan çok tapan, yağcılık ve borazanlık yapan kişileri görüyoruz arkadaş. biz efendi gibi yorum yapıyoruz onaylanmıyor. tut ki onaylandı linç etmeye gelenler var ve paso eksi basıyorlar. iş muhaliflere gelince çoğu yorum onaylanmamak onaylansa da linç başlatılmakta da ama kusursuz biat eden yalakalara gelince tüm yorumlar küfürlü olsa dahil onaylanmakta olan saçma sapan sistem dediğimdir.

   
  (Bkz: berberkemal)
 5. başlık altına yorumların "uygun" bulunmaması veya yoruma açık bir tutum sergilenmemesi sonucu ortaya çıkan ve kişilerin başkalarına hakaret etmeden ve suç işlemeden fikirlerini açıklama davranışlarını engelleyen durum.

   
 6. Üyelerin bazı bölümlerden haberdar olmaması durumu

   
 7. genelde yandaşların yorumlarının onaylandığı, muhaliflerin yorumlarının onaylanmadığını gösteren durum. bir sözlük linkini bile onaylamaktan acizler. ayrıca iki satır gelip şuraya entry girmek bu kadar zor demek ki onlar için. kendi çalıştıkları sitede haklarındaki eleştirilere cevap vermekten bile acizler. trollere gelince kapılar açık, muhaliflere gelince hop sen dur giremezsin. ne güzel memleket. bir tek sözlük özgür platform. o trolleri davet etmek için link yolluyoruz. editörler onaylamıyor. sanırsın sözcü gazetesi linki veriyorum. site sizin siteniz sözlük sizin sözlüğünüz. haber kısmı memurlarında sözlük kısmı sözcü gazetesinin mi? adam bana hayin demiş akılsız demiş onaylamışlar. ben sözlük linki veriyorum onay gelmiyor. bu neyin kafası bir zahmet açıklasınlar dediğim olay.

   
  (Bkz: berberkemal)
 8. Gün geçmiyor ki bir memurlar.net klasiği ile karşılaşmayalım sayın seyirciler dedirten başlık.

  Ben bu başlığı açtığım tarihten beri hiçbir şey değişmemiş, site yönetimi kulaklarının üzerine yatmaya devam etmiş. Olsun, ben yine buradan uyarmaya devam edeceğim. Memurlar.net'in ne kadar ahlaksız editörlere sahip olduğunu, cebini doldurmaktan başka derdi olmayan site sahiplerinin de bu ahlaksızlığın doğrudan ortağı olduklarını da duyurmaya devam edeceğim.

  İşlerine gelen yorumları yayınlamaya devam etsinler, kulaklarını çınlatmak benim işim.

  Selam ve dua ile...

   
  (Bkz: memurlar.net'in ahlaksız bir site olduğu gerçeği)
 9. Bu haber editörleri gizli olur. Neden gizli olduğu belli.

  Keyfi uygulamalardan bıkan bir yazar feryadı

   
 10. habere yorum yazarsın yazarsın yorumun yayınlanmaz sinir bozucu durum..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.