1 2 3 4 5 6 7 8

flashget

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

15 entry 1 konu hiç puanı yok
20.02.2017 21:48 son işlem tarihi takip etme takip et

referandumda evet diyecek olan insan

Çok fazla yetki ile donatılmış bu makamın yanlış bir kişiye geçmesi halinde acaba elimizde patlar mı diye düşünmesi gereken insandır zannımca.

19.01.2017 22:38
 1. ülkemizdeki cehalet seviyesi

  Okumuş olan insanlara karşı olan nefret ile azalacağa benzemeyen seviyedir. Bir kere bu ülkede "eğitim .... eşeklik baki kalır" diye bir laf var. cehaleti tepesinden akan insanlar pek severler bu lafı. hayatında hiç eğitim almamış ama çok bilge insanlardan söz ederler. doğrudur fakat oransal olarak bakarsan eğitim almış kitlede cahil oranı daha azdır.

  bir de memleketimizde hakaret olarak kullanılan "entel" lafı var ki, dillere destan.

   
 2. elif hanım evini satar parayı öderiz

  Reklam kokan harekettir. Lakin bütün vekiller böyle reklam koksa da millet olarak biraz yükümüz hafifler belki. Darısı diğerlerinin başına.

   
 3. evet demek Allah'ı inkar etmek demektir.

  Hüda kaya'nın ne zaman CHP'li olduğunu merak ettiren açıklamadır.

   
 4. referandumda evet diyecek olan insan

  Çok fazla yetki ile donatılmış bu makamın yanlış bir kişiye geçmesi halinde acaba elimizde patlar mı diye düşünmesi gereken insandır zannımca.

   
 5. erbakan'ın başkanlık görüşü

  "Başkanlıkmış, şuymuş buymuş bunlar şekil. Hazır fırsat elimizdeyken ülkenin işlerini çözmeye çalışalım. İşimizi gücümü bırakıp da efendim Başkanlık Sistemi, anayasaları değiştirelim, yeniden seçimlere gidelim... Türkiye'nin gündemi bu değil" demiş rahmetli 1996 yılında.