1 2 3 4 5 6 7 8

memur olmayan birinin memurlar sözlüğünde yazması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. allah tan ki sözlük kuralları içerisinde "bu sözlükte devlet memuru olmayanlar yazamaz" diye bir kural yok diye düşündüren, herkes gibi onun da entrylerini rahatlıkla göndermesi gereken durum..

   
 2. allahtan sözlüğe girişte memur kimlik kart barkotununun okutulacağı bir sistem yok dedirten, olsaydı yazma maceramın başlamadan bitmesine neden olabilecek vukuatı bol hadise

   
 3. sözlük zaten yeteri kadar yazara sahip değil iken aksi durumun yaşanması daha da aleyhine olurdu diye düşündüren başlık.adı memurlar net olsa da her kesimin bulunduğu ve paylaşım yaptığı bir platform sonuçta burası.

   
 4. memurlar.net'te memurlar kadar memur adaylarının da bulunduğu göz önüne alınırsa, gayet mantıklı olan bir durumdur. hatta bence memurdan daha çok memurluk hayali kuran ve bu amaçlarına ulaşabilmek amacıyla siteyi takip eden insanlar vardır.

   
 5. memur olmayanların, işsiz olanların, ev hanımı olanların, yönetici olanların yada patron olanların memurlar net sözlüğe yazması durumudur.

  seviye düşmedikçe sıkıntı olmayacak, gerçekleşmesi gayet normal olan bir hadisedir.

  sonuçta buraya girerken kimlik numaramızı vermiyoruz ve insanları mesleklerine göre ayırmıyoruz.

  her kesime hitap eden bir sözlük olması gayet mantıklı ve takdiri hak eden bir durumdur.

   
 6. memurlukla uzaktan yakından ilgisi olmayan kişilerin, memurlar netin sözlüğünde yazar olması ve yazması. ayrımcılık yapmadan, olması gerektiği gibi uygulanan bir durumdur, birilerine sen şuraya üye olabilirsin, buraya olamazsın demek kadar saçma bir şeyin olmadığını, demokrasiyle yönetilen bir ülkede, sosyal sitelerinde bu mantıkla çalışması gereken durumdur.

   
 7. Benzer şekilde memurlar ile ilgili haberlere memur olmayan kişilerin yorum bırakması, tabiki hür ifadelerini iletebilirler, ancak nefret boşaltmaları toplumu devlet memurundan nefrete özendirici teşvik edici yorum görüş yazmaları, habere konu gelişmenin başa gelmesinde pek çok sorumlular dururken orada sadece görevli memura saldırı içeren yorumların yer alması, benzer şekilde atılan habere konu başlıkların da aynı teşviğe sebep olduğu dikkate alınırsa, bu meslek grubuna yapılan saygısızlık oluşturulmak istenen itibarsızlık, ya da oradan sağlanmak istenen günlük ego tatmini başka hiçbir meslek grubunda yapılmamaktadır. Özünde sosyal tabakalar savaşıdır. Memur olmayan memur olanı, memur olan daha az çalışıp daha çok kazananı, son haddinde de daha az çalışıp daha çok kazanan da , hiç çalışmayıp bol zamanı olup sürekli harcayarak parasını bir türlü bitirmeyi beceremeyeni eleştirme taşlama haşlama güdüsünde ve eğilimindedir. ancak bütün bunlardan kurtulduğumuzda başımıza iyi şeyler gelebilir.

   
 8. Memurlar olmayanlar yazamaz diye bir kural olmadığı ve herkese açık bir yer olması sebebiyle gerçekleşen durum.

  Hayır yani beni kovmak mı istiyorsunuz, bilemiyorum yani. ;)

   
 9. elastik başlık.

   
 10. ben memur değilim ama sözlük delisiyimdir.

  olamaz mı?

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam