1 2 3 4 5 6 7 8

mathieu valbuena

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. uzunca bir süre marsilya forması giydikten sonra rusyaya giden ve tekrar ülkesine dönerek lyona transfer olan 31 yaşındaki oyuncu.

   
 2. fenerbahcenin 10 numara bölgesinin transferi için anlaşma sağladığı iddia edilen ofansif orta saha oyuncusu.ilerlemiş yaşından dolayı takımımıza katkı vereceğini düşünmüyorum ve transferi olmazsa daha çok sevineceğim.

   
 3. Fenerbahce yöneticileri tarafından transferi doğrulanmayan Fransız oyuncu.

   
 4. fenerbahçenin anlaştığı iddia edilen ve 33 yaşındaki adama yine gereksiz yere tonlarca para dökeceği anlaşılan Fransız futbolcu. hala akıllanmadı adamlar,şöyle yaşlı adamlara dünya kadar para dökmeye.

   
 5. bonservis bedeli olmazsa takıma yapacağı liderlikten ötürü transferini mantıklı bulduğum oyuncu.

  beşiktaş lyon eşleşmesinde isterse iyi işler yapabileceğini gördük.

   
 6. aziz yıldırımın taraftar adı altında sahibi olduğu hesaplara göre fenerbahçemize transfer olan oyuncu.

  hayırlı olsun da, tff deki jimnastikçi holiganları göndermeden messi gelse heyecan yaratmaz bende. sen messiyi getireceksin, Beşiktaş çocuğu mete gelecek anında kırmızı verecek, pfdk en üst sınırdan en az 4 maç ceza yapıştıracak.

  diğer tarafta quaresma denen yaratık adamların canına okuyacak kart görmeyecek, görünce de direk kırmızı görürse ne yaparsa yapsın 2 maç ile kurtaracak.

   
 7. günü kurtarmak için iyi, planlama adına kötü olduğunu düşündüğüm transfer.

   
 8. sosyal medya hesaplarında Fenerbahçeli futbolcuların tamamını takip etmeye başlayan ve transferi büyük ölçüde gerçekleşen oyuncu.

  katkı sağlar ama maliyetine bakmak lazım.

   
 9. sadece para kazanmak için türkiyeyi tercih ettiğini düşündüğüm transfer, katkı sağlayacağını düşünmüyorum yine paralar boşa gitti, aykut'ta hoca olarak geldimi tamam buyurun cenaze namazına

   
 10. Fenerbahçenin resmi olarak transferini açıkladığı hücum oyuncusu. mete,cüneyt gibi Beşiktaş çocuklarının yöneteceği lig için gereksiz transfer.

  nasıl olsa gelecek sezonun kupası şimdiden masada verilmiştir bile.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.