1 2 3 4 5 6 7 8

mansur yavaş

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. geçen yerel seçimlerden beridir koltuğu gasp edilen, halkın oylarını hazmedemeyenlere inat gönüllerin ankara büyükşehir belediyesi başkanı.

   
 2. gece yarısında ilginç bir şekilde 1 saat boyunca oyların sisteme işlenememesi sebebiyle geride kalan, ve kalan sandıklar kendi oylarının fazla oldugu bölgelerden olmasına rağmen yine de rakibini geçemeyen ankara bld başkan adayı.

   
 3. gece yattığımda tamam kazandı dediğim, sabah ise masa başı oyunlarıyla kaybettiğini anladığım, kaybedince sinirimden titrediğim isim.

  cumhurbaşkanı adayımdı aynı zamanda da.

   
 4. 'ben mevki makam uğruna davamı satacak adam değilim' diyerek davasını ve partisini satan zat.

   
 5. Yine de ülkücülükten ayrılmadığnı söyleyen siyasetçi.

   
  (Bkz: mhp)
 6. ataklarını hızlı hızlı ifa eden mansur adlı kişiye yavaşlaması için yapılabilecek uyarı.

   
 7. çamur atmadan önce ilgililerden makam ve koltuk sevdasını sevgili devlet reislerine sormalarını isterim. kendi partisinden neden aday gösterilmemiştir ankara yerel seçimlerinde? her zamanki gibi akp'nin halay mendili görevini gören ulu devlet reis, ileride oluşacak mansur yavaş genel başkanlığından tırstığı için ve tabiki akp'nin karşısına bir sağ lider çıkmasını engelleme adına rolünü oynamıştır. hazmedemeyenlere gidin de 90 öncesi kütük kafa siyaseti yapın siz demek istediğim adam gibi adam. adam olan görür zaten.

   
 8. chp nin acizliğini ortaya çıkartmış adamdır. Öyle ki oyların çalınacağı herkes tarafından malum olan bir bölgede başa baş giden bir seçimde organize olamayıp seçim tutunaklarını toplayamayıp muhtemelen içerden vurulup kazandığı bir seçimi parti teşkilatının basiretsizliği yüzünden kaybeden adamdır.

  partili olup olmayan çevremdeki herkesi üzmüş adamdır.

   
 9. 1955 doğumlu İstanbul hukuk mezunu.

   
  (Bkz: siyasetçi)
 10. 2014 yılında MHP'den CHP'ye geçen ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan ,şimdilerde chpden istifa eden isim

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.