Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

madde 8

paylaş araştır

1. Sözlük kurallarını oluşturan maddelerden biridir.

spoiler

Her ne kadar kurallar çiğnenmek için yaratılmışlarsa da hayat kısa, saygılı sevgili ol gerisi hallolur.

2. Sözlüğe gerekli olan bir başlıktı(r).

(Bkz: teşekkürler)
  3. bu kuralı bazen editörlerde çiğniyor. tabi sonra entry'leri siliyorlar ama ben anlamam. çiğnedi mi çiğnedi. ben ona bakarım. o zaman bu kurallar niye var dediğimdir.

4. spoiler

anayasamızda pardon sözlük anayasında geçen bir madde. bu yasa ara ara çiğnenmekte ve çiğnendikten sonra pencereden aşağı sakız fırlatır gibi, silinir üyelerin yazdıkları.

peki sözlük nedir?

sevgi ister, emek ister, şımarılmak ister. azıcık şımartmakta bir sorun olmaz, şımartırken yazarlar da biraz şımarır. sonra ne mi olur idal editör hepsini siler ama bizler yüzlerimizde birer tebessümle kalırız. bu kadarcık..

fazla büyütmeye gerek yok, ufacık bir kaçamak..

5. önemli olan buradaki birlikteliği ve ortak paylaşımlarda bulunarak hem güzel vakit geçirmeyi hem de bir nebze bilgi birikimimize bir şeyler katmayı isteyen yazarlarımız açısından zaman zaman delinmesinde sakınca görmediğim madde.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.