1 2 3 4 5 6 7 8

Maç izlemeyen erkek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Çocukluğunda maç izlenen bir ortamda bulunmayıp ilgisiz kalan erkektir. Toplumda erkek adam maç izler sözünü pekte takmayan tiptir. Oynamayı severim ama izlemekten sıkılıyorum cümlesini sık sık duyduğumuz kişidir.

   
 2. (Özür dileyerek hoşgörülerine sığınarak yazmak zorundayım) dünya ahiret bacımızdır.

   
 3. medcezir'in eski bölümlerini internetten izleyen erkektir.

   
 4. partnerinin rahat rahat dizi izlemesine vesile olan erkektir.dolayısıyla ideal erkektir.

  dipnot :söz meclisten heryere...

   
 5. ideal erkektir

   
 6. Aileden gelen yetiştirilme tarzıyla alakalı, boyle bir alışkanlığı olmayan, ailemin içinde UFO gören masum köylü muamelelerine maruz bırakılan, Beşiktaş maçlarını beraber izleyemeyeceğim erkek tipidir. (Hadi bi vesile ikna ettik izledik maçı, ee şimdi çarşının tezahüratlarını da yapamaz ki bu eleman. Al bir de buradan yak iy mi!?!?)*smile*

   
 7. benimdir bu...

  türk takımlarının , Kırşehir kadar ülkelerinkiler tarafından delik deşik edildiğini gördükçe ''iyi ki başlamamışım'' diyendir.

  he babam he... kıllı adamların top peşinde koşmalarına ilgi duymuoruz diye ılık oluyoruz size göre.

   
 8. erkekler için yüz karası, kadınlar için candır can... maç izlemekten hoşlanmaz ve kuvvetle muhtemel dizi izlemekten zevk alır. böylelikle çiftler arasında ki kavgalar en az seviyeye iner. şahsıma göre evlenilecek ideal erkek tipidir.

   
 9. entel takılan erkek tipidir. ben maç izlemiyorum, daha çok edebiyatla,sinemayla tiyatroyla müzikle uğraşıyorum,politikayı takip ediyorum deme ihtimali çok yüksek olan erkek tipidir.

   
 10. Ülkesindeki futbolun zekayla ters orantılı olduğunu düşünen ve bu düşüncesinden dolayı maç izlemeyen erkektir,bendenizdir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.