1 2 3 4 5 6 7 8

kükürtlü sabun

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. duş ve banyo sonrası genizde yakıcı bir etki bırakan, kepeğe ve saç dökülmesine karşı iyi geldiği söylenen, surata sürülüp 15 dakika bekletildiğinde sivilcelere de olumlu etkisi olduğu ifade edilen sabun türü.

   
 2. Yağlı saçlara sahip kişilere oldukça iyi gelen sabun çeşididir.

  Saçlarınızı kükürtlü sabunla yıkadığınızda; yağlanmanın azaldığını gözlemlersiniz. Çok sık kullanılmamak şartı ile yağlı saçlara uygulanabilir. Sık kullanıldığında; kuruluk yapacağı için kepek oluşumu görülebilir.

   
 3. saçlarınızı banyo sonrası sert fırça gibi yapan sabun türüdür

   
 4. saçlarda kepek ve yüzdeki sivilce, leke gibi şeylere faydalı olduğu söylenen, kokusu pek güzel olmayan, sürekli olarak kullanamadığım için sonuç alamadığım sabun türü.

   
 5. vücutları ve saçları çabuk yağlanan ve çok terleyen, yağlı tenleri olan kişilerin kullanması için tavsiye edilen sabun çeşididir. cildi kurutmaya yarar. saçlardaki yağı ve kepeği kurutarak atar. bunun yanısıra ardıç katranlı sabun da yağlı ciltleri kurutmaya ve egzama, sivilce gibi yağlı ve sorunlu yüzeylere iyi gelmektedir.

   
 6. kokusu ruhuma iyi gelen sabun.

   
 7. sertleştirmesi dışında on numara olan bi sabundur

   
 8. saç için değilse bile cilt için kullanılabilecek sabunlar grubunda.

  kükürtlü sabun

  defne sabunu

  zeytinyağlı sabun

  fethiye sabunu

  bıttım sabunu

  ardıç katranlı sabun

  hepsi güzel, hepsi de faydalı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam