1 2 3 4 5 6 7 8

kimse kimsenin durduk yere boğazını kesmez

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. kırıkkalede çocuğunun gözleri önünde boğazı kesilerek öldürülen kadını suçlayan oksijen israfının savunması.

  portakal da keşke dalında kalsaydı da senin gibiler olmasaydı.

   
 2. karısını,çocuğunun gözü önünde vahşice öldüren -adam değil,insan değil,hayvan hiç değil- cani yaratık kadar suçlu olan insan müsveddesinin saçmaladığı,tanımlanmayacak kadar iğrenç lakırtı.bu gibilere verilmesi gereken ceza belli de ben burada yazamıyorum.

   
 3. gereksiz insan açıklaması

  insan mı bilemedim ama

   
 4. Hic bir eylem bir insanın bogazının kesilmesini haklı cıkarmaz.

  Yasalar bazi durumlarda kadına pozitif ayrimcilik yapiyor olabilir, erkeklerin magdur oldugu cokca durum olabilir, hatta bir kadın bir erkegin bogazini kesse bu kadar seste getirmeyebilir.

  Ancak tüm bunlar o serefsiz adamın yaptigi vahseti mesrulastirmaya yarar ve yeni bogaz kesmelerin önünü acar. Ahlaksizca, adice, yavşakça bir savunma.

   
 5. demek ki bir amacı olması gerekiyor ve sebebinin olması da boğazını kesebileceği, öldürebileceği anlamları yüklediğim insanlık dışı sözler.

  hayır bu davranışı başka insanlar nasıl onaylar desem de; şaşırmadığım bir tepki. şimdi kırk tane ana fikir belirtilir. Kadın bunu yapmıştır, boşanmış olsa bile namusudur vs.. gibi saçmalıklar devam eder. ne namusu acaba, çok merak ediyorum. öncelikle o kadın dinimize göre sana helal değil ki. neyin derdindesin, kimin namusunu temizledin kıt aklınla.

  allah'ım ya insanlar neyin kafasını yaşıyor, nasıl yapıyorlar ve en kötüsü de adam haklı diyenlerin çıkması. bir insanı öldürmenin neresinde hak hukuk aranır, çok meraklar içerisindeyim. kim bunu mantıklı bir şekilde bana açıklayabilir. en basitinden ülkemiz bile suçluları idam etmiyor yani öldürmüyor ya.

  ve bu pislik hapiste el üstünde tutulacak. aslanım en iyisini yaptın, namusunu temizledin (ne namusuysa artık) diye. koğuş ağası falan da olabilir, şaşırmam. belki gardiyanların gözünde bile iyi adamdır. o kadar yani.

  olan yine gencecik bir kadınla, masum 10 yaşındaki bir kız çocuğuna oldu. şimdi çocuk bu psikolojiyle nasıl iyi bir birey olabilir, nasıl sağlıklı olabilir. rüyasında kanlar içerisinde olan annesinden başka ne görebilir. babası olacak pislikte hala o çocuğun üzerinde hak talep edecek. benim diyecek ve yarın hapisten çıktığı zaman aynı zulmü kızına da yapacak. sonuçta kızı da kadın ve onun da namusunu koruyacak bir erkeğe ihtiyacı var. o da babası!

   
 6. Misal şanlı osmanlı imparatorluğunun şanlı padişahlarından 3.murat devletin bekaaaaaaası icin yüzlerce hamile karısını gözünün yaşına bakmadan katletti.

  Bizde padisahim sen cok yaşaaaaaa dedik.

  Altından din, milliyet, yobazlık, gericilik cıkan nedenler.

   
 7. potansiyel katil söylemi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.