1 2 3 4 5 6 7 8

Kapadokya balon turu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. hiç deneyimlemedim, mutlaka güzeldir ama kapadokya'da geceleri gökyüzünü gözlemlemek de tavsiye edilebilir.

  hatta iyi çekim yapan bir kamerayı hazırda bulundurmak...

  tekrar yolum düşseydi eğer yeraltı şehirlerini de daha uzun süre gezmek isterdim.

  Türkiye'de tanımlanamayan gök cisimlerine en çok rastlanan bölge Kapadokya ve Aksaray bölgesi; ikinci sırada ise Ege kıyıları geliyor.

  oralara yolu düşenler gökyüzünü izlemeyi ihmal etmesin. :)

   
 2. Sanal turu dahi çıkmış 35 TL'den video izlettirip para kazanılan, gerçek turun 300 ? dolaylarında olduğu, ilkel hava aracı turu... 4 kişi bir araya gelip uçak kiralasanız daha ucuz... Camı da aç püfür püfür eser ohh

   
 3. Biz fakirlerin asla yapamayacaklari şey. Cok üzünçlü. Bu dunyaya turistlerin tatil yapip keyif surmesini izlemeye, suriyelileri beslemeye gelmis gibiyiz.

   
 4. deneyimlemek istediğim bir etkinlik.. belki bigün neden olmasın:)))

   
 5. deneyimlemeyi yükseklik korkum olduğundan dolayı istemediğim -fakir olduğum için değil yani- kapadokya bölgesini kuş bakışı izlemek seyretmek için yapılan etkinlikler..yabancıların yükseklik korkuları bizimkinden çok az olduğunu gösteren faaliyet

   
 6. evlenme teklifi yapılabilecek ideal yerlerden birisidir.

   
 7. Gidip görmeyi en çok istediğim yerlerden biri.Bir balona binip gökyüzünün maviliğinde yol almak hep hayal ettiğim birşey...Ama balona binmenin fiyatını duyduğumdan ve kalabalık bindiklerini duyduğumdan beri hayallerim biraz yıkıldı:)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam