1 2 3 4 5 6 7 8

kadınların iltifattan hoşlanması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. gerçekten iltifat olsun diye yapılıyorsa aslında çok fazla etki etmeyecektir.samimi, içten söylenen her söz zaten hakettiği etkiyi yaratır karşındakinde.

  Sonuç olarak...kişiden kişiye değişkenlik gösterebilecek saptamadır.

   
 2. kadınların beğenilmekten ve güzel sözlerden hoşlanması durumudur. her kadın aynı değildir tabi ki bu durumdan hoşnut olmayan, utananlarda vardır elbet.

  her şey dozunda ve samimiyse güzeldir zannımca.

   
 3. doğru çıkarımdır.

  öldüğümde cennette tek hurim olmanı istiyorum diyen arkadaşın kız arkadaşı kör oldu. iltifat doğru kişi tarafından doğru şekilde yapıldığında kör ediyor. şimdi korsan göz bandı kullanıyor kız. yazık olm. biraz orantılı yapın şu iltifatları. kesinlikle doğru önermedir.

   
 4. kadınların iltifat duymaktan ve yapılmasından hoşlandığını kanıtlamak için açıldığına kesin gözüyle baktığım konu.

  Doğru mudur doğrudur, tabii. kadınların doğasında beğenilmek var ve bunu başkalarından duyunca daha mutlu olur, bu yüzden kimse iltifat etmekten çekinmesin dediğim konu. ama hemde kocaman ama dozunu kaçırmadan, sırf mutlu edeyim diye de herşey söylenmez.

   
 5. Kadınların iltifattan hoşlanması yaradılışında gizlidir. Kadın DNA?sının erkeğinden ayrı olması bu yüzdendir. Hassas yapıda olan kadınların Romantikliğe önem verirmesidir.

   
 6. bir çeşit ahlaksıslıktır, buna ucb denir kibirin arkadaşıdır ki kendini beğenme demektir, kendini beğenmiş kişiler sürekli kendileri övülsün isterler, yaptığı işler beğenilsin isterler, kadınlıkla da alakası yoktur, kadınlar daha sayıf karakterli olduklarından onlarda daha fasla görülür o kadar kendini bilen insan sorumluluk sahibidir, yapması gerkenleri ve hatta yapması gereken şeylerin en iyisini yapar, insanların kınamaları veya övmeleri onun tavrını değiştirmes

   
 7. Beğenilmek her kadının hoşuna gider.

  Bir emeğin, bir özelliğin, bir güzelliğin beğenilmesi bir nevi kabul görmedir.

  Kişinin toplumda ben de varım demesi değil midir asıl mesele?

  Ufacik bir iltifat bile bunun zeminidir işte.

   
 8. Samimi olduğu karşı tarafa hissettirilirse daha çok hoşa gidecek durum. İçiniz dışınız bir olsun efendim. Neyse o.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.