1 2 3 4 5 6 7 8

iyi yıllar sözlük

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bünyesinde renk renk çiçekler barındıran,bunları derleyen bir arada tutan;farklı farklı seslerinden maestro gibi başarılı bir orkestra oluşturan sözlüğün,yeni bir yıla girerken iyi yıllar dileklerimizi sunmak için orkestrasını ve maestrosunu görmek istediğimiz başlık.

  sağlıklı,huzurlu,başarılı,mutlu,umutlu sevdiklerinizle güzel bir yıl geçirmeniz dileğiyle...

  İyi yıllar sözlük.

   
 2. 2018'in son gününden merhaba dediğim başlık.

  acı tatlı, sıkıntılı, eğlenceli, veya kahredici bir yılın sonu bugün.

  'yeni yıl yeni umut' demeyi çok isterdim fakat, yıllardan bir şey beklemeyi saçma buluyorum. içinde yaşadığımız çevrenin koşulları neyse ona tâbi oluyoruz ister istemez. dar kalıplardan çıkıp kendisi olabilenlere ne mutlu.

  umarım yenisi eskiyi aratmaz. ama benim ummam bazı gerçekleri değiştirmiyor. ekonomik krizin ocaklarımıza incir ağacı diktiği şu ortamda, geleceğe umutla bakmak kolay olmuyor. yine de umudu yaşatmak gerek. devrimci düşünce ve çabayla hayata bakmak bunu gerektirir.

  2019'un geriliklerin azaldığı, ileriye, aydınlanmaya bir arpa boyu da olsa yaklaşabileceğimiz bir yıl olmasını rappimden niyaz eder, tüm islam âleminin (tümü önemli. tümünün en iyi temsil edildiği yer memurlar.net dediler bana. kıps) noel ve kristmısını can-ı gönülden kutlarım.

  selam ve dua ile...

   
 3. kötü yıllar geride kaldı, şimdi sırada daha kötü yıllar var dediğim başlıktır.. iyi, güzel, hoş şeyler dileyeceğim ama bir haltın değiştiği de yok.. çok pesimist yaklaştım galiba.. yine de adet yerini bulsun: 2019 yılında başta ülkemiz ve halkımız için, tüm dünya için güzel gelişmelerin yaşanmasını, barış ve hoşgörünün hakim olmasını diliyorum..

   
 4. yeni yıla girerken sözlüğü unutmayan yazar başlığı...

  sözlüğe ve yazarlarımıza iyi yıllar dilememize vesile olur...

  yılın ilk gününe herkesin mutlu uyanması ve mutlu bir yıl geçirmesi dileğiyle...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam