1 2 3 4 5 6 7 8

israil malı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Starbucks.

   
 2. 15 sene önce procter&gamble da çalışıyordum , bazı muhafazakar müşteriler bundan sonra sizin ürünlerinizi satmayacağız diyordu , bende tamam o zaman, sistemden kapanış işlemlerinizi yapıyorum diyordum . anında geri vites, dur yapma , kapatma bakarız ederiz vb. tepkiler ...

  islam davası dediğiniz budur

   
 3. hayatımızın taaaa içinde yer alan ürünler. hepsinin de müptelası olmuşuz.

  sıra sıra listeler yayınlanıyor ve türk malı olduğunu düşündüğümüz malların israil malı olduğunu görünce, şaşırıp kalıyoruz. aslında bunda da şaşıracak bir durum yok; çünkü üretim yerine hep tüketim yolunu seçtiğimiz için bizim satacak doğru düzgün mallarımız yok.

  ondan sonra boykot diyoruz her israil saldırısında ama sadece anlık ya da göstermelik boykotlar yapılıyor. yine her zaman ki gibi iftar soframızda coca cola olacak, halbuki içerisinde az da olsa alkol olduğunu herkes biliyor.

  yazık ki yazık bizlere.

  hatta yahudi bir işadamı bizim eylemlerimizi basit bulup demiş ki: yarın biz her malımıza yüzde elli indirim yaparız ve türk halkı alır. konu bu kadar basit ve şuanda bir çok israil mallarında indirimler var. boykota tam destek versek ve almayacağız desek. israil gerçekten geri adım atacaktır. peygamber efendimiz yahudilerin mallarına ne kadar düşkün olduğunu bizlere yani sözde müslümanlara zamanında anlatmış.

   
 4. Her kalite malın israil menşeyli olması.

   
 5. türkiye dışında, arap ülkeleri de dahil hiçbir yerde büyük boykot çağrıları yapılmayan ürünler.

  türkiye'deki boykot da her zamanki gibi saman alevi şeklinde kısa süre içinde etkisini yitirecektir. öyle bir liste yapmışlar ki markette neye elini atsan israil malı çıkıyor, ha bu arada marketteki ürünler gibi marketin bizzat kendisi de israilli :)

  https://bilinclituketim.com/

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam