1 2 3 4 5 6 7 8

İslamizasyon

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. afili laf edeceğim diye iyice kafayı yiyen televizyon yorumcularının uyduruk bir nitelemesi. kelimenin sonuna fransızca ek koyunca hafif bi Nişantaşı'nda oturuyorum, aylık gelirim 10.000 dolar, elitlerin arasında beyaz türklerin içindeyim, demokrasi parkında mama matikten kedi besliyorum. senin aklın ermez benim erir havası veriyor ortama galiba..

   
 2. İslam güzelliktir, huzurdur, mutluluktur. Terörü osu busu olmaz, Yanına gelen takılar az önce saydıklarımdan mahrum yaratıklardan devşirme sözcüklerdir, başlıktaki kelimede aynen budur.

   
 3. başlarda sovyetlere karşı antikomünist unsurlar oluşturmak için harlanan, daha sonra neo-liberal politikaları hayata geçirmek için 12 eylül cuntacıları eliyle bir devlet politikası haline getirilen karanlık politika.

  komünist lafını duyunca anasına küfretmişsin gibi şekle giren islamcı dangalaklar ve onların oy deposu saftirik müslümanlar tarafından allahın bir lütfu gibi algılansa da aslında ebedi dostları ve efendileri abd tarafından icat edilmiştir. abd, sovyetlere karşı antikomünist bir hat, bir tampon bölge oluşturmak için bizim kullanışlı islamcılardan daha iyisini bulamazdı elbet. onlar da bir takım ödüller ve çıkarları doğrultusunda bu görevlerini iyi icra ettiler doğrusu.

  sovyetler dağıldı ama kullanışlı islamcılar kendilerine verilecek yeni görevleri bekliyorlardı. başlarına talih kuşu kondu ki, görevlerini dağıtan efendilerinin yeni hedefleri osmanizasyondur. osmanlıyı yeniden canlandırmak kısacası.

  "osmanlı geri gelsin" hayaliyle ıslak rüyalar gören müslümanlar hiç öyle sevinmesinler ama. kazın ayağı öyle değil zira. her biri sadrazam, olmadı vezir-i azam, o da olmadı kapıkulu olacaklarını zannedip, osmanlıyı kuracaklarına seviniyorlar. ama bilmezler ki osmanlıyı kurduranların derdi senin sefil kulluk sevdanı hayata geçirmek, ya da kocanın 3. karısı olarak karaçarşaf-peçeyle millet bahçesinde yuvarlanmanı seyretmek gibi boş beleş hülyalar değil. sevdiğini zannettiğin vatan topraklarını federasyon modeliyle üçe beşe bölüp minicik, tatlış tatlış yeni devletler kurdurtmak.

  siz devam edin osmanlının ruhunu çağırmaya. kafanızı duvarlara vuracağınız zaman dilimine girdik diyeceğim ama maalesef sizde duvara vuracak kafa da yok ki...

  şüphesiz akıl sahipleri için bunda büyük ibretler vardır.

  selam ve dua ile...

   
  (Bkz: osmanlı hayranlığı)(Bkz: osmanlı geri gelsin)(Bkz: osmanlı kuruluyor padişah tayyip bey olacak)
 4. İslami terörü yok saymaya calisan ici boş ideoloji.

  İslamdan zasyon masyon cikmaz.

  Aç kuranı oku, dayak var, zulüm var, muhammedin cok cok özel hayati var, ganimetler var, teyze kizi hala kizi var, geline göz koyma bile var.

  Ama yaratmaya calistiginiz tarz yok. Kasmayin bosuna

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.