1 2 3 4 5 6 7 8

idal

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. can ciğer dünya ahiret dostumdur. iki satırlık mesajıma ales paragrafıyla karşılık vermişliği vardır. insanı, insanlığından utandırır. mesajlarıyla ve tarzıyla gizlice ( seni aşağılık burada ancak ben iyi olabilirim, senin kibarlığını ve inceliğini de sakız gibi çiğnerim. ) der. olumsuz özelliklerine gelelim: kendini sözlükçülüğe fazla kaptırmıştır, fazla resmidir, fazla mütevazidir. Ara sıra salon çizgisinden kayıp çirkinleşebilmedir. yaakşanlar.

   
 2. kuraldan çok kuralcıdır.

   
 3. üç noktanın sahibi olan moderatör.

  bizde kullanma hakkı istiyoruz. kullansak hevesimizi kursağımızda koyar mı acaba diye düşündüğüm editör. (tebessüm)

   
 4. iyi bir sözlük yazarı olma konusunda pek çok tavsiyesinden istifade edebileceğimiz, nazik kibar, heves kırmadan uyarmayı başarabilen yazar, editör, moderatördür.

   
 5. mehmed uzun'u en güzel yorumlayan okur.

   
  (Bkz: mehmed uzun)(Bkz: ruhun gökkuşağı)
 6. İyi yürekli, sevdiğim eski bir arkadaş.

   
 7. sözlüğün radarıdır. gözünden bir şey kaçmaz gözü pektir acıması yoktur.

   
 8. nezaketli, kibar ve düşünceli, çok yönlü, okur, yazar, bilgilidir kendileri

  editördür

   
 9. Anlayışlı,hoş görülü,tecrübeli ve uslupları ile takdire değer sözlük icin sürekli koşturan editör/yazar. Fazla gaz vermeden kısa kesmek istedigim konu gulucuk

   
 10. başlık silme konusunda sürekli işimin düştüğü ve her seferinde silen, "neden sen böylesin bıktım senden" azarlarını bana iletmeyen (belki içinden geçiriyordur), işini en güzel şekilde yapan editör. (gülücük)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam