1 2 3 4 5 6 7 8

içeceklerin 2.5 litre olanının tercih edilmemesi gerekliliği

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. koca içeceği alıp 1-2 bardak ictikten sonra asidi kaçmasından dolayı, kalan içeceğin tatsız tuzsuz bir şeye dönüşmesi sebebiyle ve hem de ekonomik sebeplerden dolayı da içeceklerin büyük boylarının alınmaması gerekliliğidir.

  ha 15 kişi mangala gidilmiştir, herkes içince bitecektir o zaman eyvallah.

   
 2. içeceklerin ki özellikle asitlilerde cam şişe tercih edilmesi gerektiği için katıldığım öneri.

  zaten 2.5 litre nedir, bir ara cola turka da 3 litre çıkarmıştı, şerbet niyetine götür

   
 3. Genellikle asitli içeceklerde bulunan boyuttur 2,5 vs lt tercih de edilmemesi gerekir zaten. Asitli içeceklerin mümkünse hiç üretilmesin ya da damlayla versinler.

  İçerdiği şekerden ötürü çok yerinde bir gereklilik.

   
 4. Bunu tartışmak mantıksız çünkü 2,5 litre firmanın bir sunum çeşididir. Kimse almazsa yenisi üretilmez. Piyasa koşullarını piyasa kendi belirler kimseye danışmaz fikir almaz. Herkes bu mantıkla piyasayı yorumlayabilse bu konular netleşir ve konuşulmaz. Bu arada ben Ekonomistim.

   
 5. ihtiyaca göre gerekli olup olmadığı değişen durum.

  eve alırken 2.5 litreyi pek tercih etmiyoruz. çünkü ertesi güne kalınca asiti kaçıyor ve eski tadı da kalmıyor. bunun için en ideali 1.5 litre oluyor.

  ama kalabalık ortamlarda tercihimizde 2.5 litredir.

   
 6. Kola genel olarak kullan at olarak alınması gereken bir ürün. Yani kapağını açtığında o kolanın bitmesi lazım. 2,5 litre kola geniş aileler veya ortamlar için iyi.Kişi sayısına göre hesap edip litreyi ona göre almak en doğrusu. Tek kişi için en ideali kutu koladır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.