1 2 3 4 5 6 7 8

Her hafta bir camide cuma namazi kilinmasi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Diyanetin bugun yaptığı aciklama ile cuma namazlarinin her hafta sadece 1 ilde ve belirlenecek 1 camide kilinabilecegi yonunde yaptığı aciklama.

  Evdekal evdekal derken cuma namazini acmak ta ne bileyim.. neden riski arttiriyoruz ki..

   
 2. izdiham yatacak uygulama.

  şimdi bir çok kişi cuma namazı kılmak isteyecek ve bu da mümkün olmadığı için, cami önünde kavga gürültünün çok fazla olacağını düşünüyorum. millet camisini açmanın bedelini ödüyorlar. diğer illerde yaşayanlarda şu kanı oluştu. demek ki; isterlerse oluyormuş ve bende neden o cemaatin içerisinde olmayım.

   
  (Bkz: camii)(Bkz: cemaat)
 3. diyanet kararı.

  dansözlu doğum günü partisi,otelde ve evde korona partisi düznleyen olursa haklı olarak cuma namazı kılmak isteyen de olacaktır

  millet camisindeki uygulama fazla abartıldı, bu topraklardan cuma namazının kalkmadığını görmek bana manevi rahatlık ve güç verdi,eminim benim gibi hisseden milyonlar vardır,bu uygulamada da izdiham falan olmaz millet korktu zaten,gerekli tedbirler zaten alınıyor.

   
 4. Sıkıntılı karar. Gelecek kisiler hac gôrevi gibi kurayla belirlenmeli kontenjan dahilinde. Ve diyanet ayni hac da olduğu gibi dolar talep etmeli basvurularda. Aksi halde bulaşın önüne gecilmez

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.