1 2 3 4 5 6 7 8

halk eğitim merkezi kursları

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. her çeşit branşta eğitim verilen kurslardır. eğitim sonunda meb onaylı sertifika verilmektedir.

   
 2. 10 kişiyi bulup herhangi bir konuda kurs alma talebinde bulunursanız sizi geri çevirmeyeceklerdir genelde geleneksel türk sanatları konusunda açılıyo kurslar ama hobi edinmek vakti faydalı bir uğraşla değerlendirmek isteyenler için idealdir .

   
 3. Eğitimden çok Sertifika dağıtılan daha çok prosedürlerin yerine getirildiği kurslardır.

   
 4. daha çok çocuğu okula başlamış ev hanımlarının hobi olarak zaman geçirmek için devam ettiği ücretsiz eğitim verilen yerlerdir.bitirdiğinizde devam ettiğiniz bölümde uzmanlaşmış olmazsınız ama genel hatlarıyla bilgi sahibi olmuş olursunuz.

   
 5. çeşitli kursları olan (halı dokumacılığından tutun avcılık kursuna kadar) yerdir.

   
 6. ücretsiz olması sebebiyle insanların rahatlıkla gittikleri ve bir çok alanı olan kurs

   
 7. sonunda alınan sertifika,yeterlilik belgesi gibi belgelerin gelecekte işe yaraması çok muhtemel olan kursları düzenleyen resmi kurum.

   
 8. 2009 yılından sonra 6 tane kursuna gidip sertifika aldığım eğitim merkezidir. ücretsiz ve genelde yaz tatilinde öğrenci ve yetişkinlerin akın ettiği yerlerdir. Sınıflar 12 kişiye tamamlanınca eğitime başlanır. Kurslar genelde 2 ay sürer. Sonunda sınavla sertifika verile bir nebze vatandaşlara genelde bilgisayar kullanımını öğreten kurumlardır.

   
 9. Özellikle ev hanımları için son derece güzel ir projeye hizmet ediyordur.hem koluna altın bilezik takıyorsun yani bir alanda uzmanlasiyorsun hemde sosyallesiyorsun

   
 10. Ücretsiz olması gereken ancak pratikte maalesef ücret talep edilen kurslar. (En azından bazı kurumlar ücret talep ediyor, üstelik bu ücretin isteğe bağlı olduğu neredeyse gizleniyor ve ne kadar alabilirsek kâr mantığı ile hareket ediliyor maalesef. Ben mesela katıldığım bir kursta bu istenen ücretin aslında bağış olduğunu sonradan araştırarak öğrendim, araştırmasam parayı verecektim.)

  Bunun dışında gayet yararlı kurslar, eğer kursta anlatılan konuya ya da öğretilen beceriye ilgiliyseniz ücretsiz ve çok iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. E tabi kendinizi geliştirmek herşeyde olduğu gibi sizin azminize kalmış.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.