Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

günlük yeni hasta sayısının 3000'i geçmesi

paylaş araştır

1. sağlık bakanı fahrettin koca tarafından her gün açıklanan koronavirüsün her gün hastaneye yatan ve semptom gösterenlerin sayısı olan yeni hasta sayısının 3000 barajını geçerek bugün itibariyle3045 olarak açıklanması durumu. ağır hasta sayısı da giderek artıyor ve o da 3350 olarak açıklandı. vefat edenlerin sayısı da artmaya devam ediyor.o da 100 barajına yaklaştı.

allah sonumuzu hayır etsin inşallah. daha da milli eğitim bakanımız tüm okulları açsın. açsın da haritalarda hiç mavi yer kalmasın.

2. neyi beklediğimizi bir anlayabilsek sayısıdır.

Yani neyi bekliyoruz biz... amaç nedir yani.

hepimiz bir gün yakalanacağız çaresizliği de bünyemize alıştırmakta neyin nesidir. Niye bu çaresizlik peki... bir ülkenin hastalık karşısında ne yapması gerektiğini bilmez mi... yani evropa ne yaparsa biz de onu mu yaparız. Yani bir ülke diğer dünya ülkelere yön gösteremez miydi. Nasıl en başta bize maske ve dezekfenktan ile örnek olmuştuk hani..

Şimdi ağır ağır 3000 sonra 5000 mi??

3. hiç bir inandırıcılığı olmayan ve kağıt üstünde rakamların yan yana yazılması durumudur.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.