1 2 3 4 5 6 7 8

gökhan gönül

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. cumartesi günkü derbide oynamasını beklediğimiz ve kadıköyde sahada görmek istediğimiz paragöz bek.

   
 2. fenerbahçe'de iken türkiye'nin en iyi sağ beki olan ama fenerbahçe'den ayrıldığı gün türkiye'nin en iyi sağ beki olmaktan da çıkan vasat topçu.

   
 3. kendisi için layık olduğu şekilde en güzel hazırlıkların yapıldığı maç.umarım oynar.

   
 4. Karakterine yakışır şekilde dolarların arasında yerde yatarken görüntülenen, her taç atışında istediği dolarlar kendisine atılan zat.

   
 5. fenerbahçe'den alacağı ücrete beşiktaş'ta oynamayı tercih ederek huzuru seçen sağ bek. mesele para olsaydı fenerbahçe'den daha zengini mi var bu ülkede.

   
 6. eski takım arkadaşlarım beni tribünlerin önüne attılar,bana destek olmadılar şeklinde maç sonu ağlayan arkadaş. belli ki hocasının ağlaklığı buna da sirayet etmiş.

  ee Gökhan efendi sen sezon ortası arkadaşlarını satarken düşünecektin onu.ne yapacaklardı omzuna alıp başının üstünde mi gezdirecekti.

  ha bu arada fenerden az para falan almamaktadır. 2 milyon Euro da imza parası almıştır garanti parasına ek olarak. layık olduğu şekilde tercih ettiği dolarlar kendisine takdim edilmiştir.

   
  (Bkz: şenol güneş'in sürekli ağlaması)
 7. eski takımından kapmış olduğu ağlama alışkanlığı siyah beyazın etkisi ile yavaş da olsa sönme eğiliminde olan sağ bek.

   
 8. Efendidir. Eminim ki büyük beşiktaş taraftarı Kendisine sahte para atan kalpazanlara karşılık efendiliğini bozmayarak tüm kadıköye ders veren (anlayana tabi) bu efendi adama Bursa maçında çiçek yağdıracaktır.

  Ayrıca kutsal bir amaç için sahaya atkı atılınca beşiktaşın sahası kapanıyor da sahte para atlınca fenerin sahası kapanmıyorsa bunun incelenmesi gerekmiyor mu?

  Değerli kalemdaşlarım Hala kim kayırılıyor tartışmayalım bence. Ya ikincilik için savaşın ya da oturun tadını çıkara çıkara sezon sonunda beşiktaşın nasıl şampiyon olacağını izleyin.

  Çok da şey yapmayın yani

   
 9. Fenerbahçeli Sözlük yazarlarımızın çelişkiler Denizinde çırpınmasına neden olan "adam".

  O Profesyonellik gereği sadece bir takım değiştirdi yarın yine değişebilir. Bu size hakaret etme hakkını vermemeli. Bakın bu başlığın ilk ve son entrylerine bakınca nasıl 180 derece bir ağız değiştirilmiş görüyoruz. Bu durumda Sizin anlayışınıza göre Çok da bir farkımnız yok o zaman. Yanılıyor muyum söyler misiniz?

  Ya ilk entrylerinizi silin görmemezlikten gelelim, ya da insanların haysiyetiyle oynamaktan vazgeçin. Etmeyin Ayıptır.

   
 10. Öncelikle ilk entryleri girdiğimiz dönemde formasının hakkını veren ve başımızın üstünde yer alan oyuncudur.onu belirtelim.

  Sorun şu ki; yasak olmasına rağmen beşiktaşın fenerbahce kulübünden izin almadan transfer görüşmesi yapmasını geçtim,şampiyonluk yolunda çekilştiğin,mücadele ettiğin rakibine daha sezon bitmeden gidip imza atıyorsun.hem de aynı ücretin üstüne bir de 2 milyon da imza parası alarak.yani Fener'den daha az alıyor saçmalığını geçelim.

  Ayrıca bu akşam şunu da gördük ki,Fener'den ayrılınca içine Burak Yılmaz kaçtığını gördüğümüz ve gittiği yere çabuk uyum sağlamış zat. Aferin yakışır sana böyle kendini bırakmalar.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.