1 2 3 4 5 6 7 8

gökhan gönül

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. fenerbahcenin 77 forma numaralı sağ bekidir.Adam gibi adamdır. Centilmendir. Rakip takım taraftarlarınca bile alkışlanan oyunculardan biridir.

   
  (Bkz: Fenerbahçe)(Bkz: adamın dibi)
 2. fenerbahçenin hücum-bek sorununa caner erkinle birlikte çözüm yaratan adam. düzgün oyunu ve centilmenliğiyle dikkat çeker

   
  (Bkz: Fenerbahçe)
 3. Bir Galatasaray maçında top toplayıcı çocuğun attığı topu tutamadığı için kırmızı kart görmüştür.

   
 4. futbolculuğunun yanına efendiliğini de eklemiş fenerbahçemin incisidir

   
 5. seromoni sırasında önündeki çocuk üşüyor diye eşofmanının üstünü çıkarıp çocuğa giydirdiğini ilk kez gördüğüm futbolcu. Gökhandan sonra moda oldu.

   
  (Bkz: Fenerbahçe)(Bkz: türk futbolunun en beyefendi futbolcuları)
 6. her takım taraftarının sevdiği ender futbolculardandır

   
 7. Samsun ilinin Bafra İlçesinde 4 ocak 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Fenerbahçe forması sırt numarası 77 olan futbolcu 1.74 m boyundadır.1999 tarihinde Bursa Yolspor alt yapısında futbola başlayan Gökhan Gönül sağ bek mevkiinde oynamaktadır.2007 yılında Fenerbahçe'ye transfer olan futbolcu halen Fenerbahçe'nin vazgeçilmezleri arasındadır. Fenerbahçe formasıyla toplamda 294 maça çıkmış ve 12 gol kaydetmiştir.Gökhan Gönül Türk Milli Takım forması ile 27 maça çıkmış ve bir gol kaydetmiştir.

   
 8. bu aralar sezon sonu fenerbahçe'den ayrılacağı söylentisinden ötürü sosyal medyada fenerbahçeli taraftarların gündemi haline gelen dani alves ile kıyaslanan futbolcu.

  hali hazırda türkiye'deki en iyi sağ bektir.

   
 9. sakatlığından dolayı yaklaşık 10 gündür forma giyemeyen, yüreğini kalbini ortaya koyarak oynayan fenerbahcenin sahadaki yansıması olan oyuncu.

   
 10. bugünkü maçtan sonra verdiği ropörtajda neredeyse ağlayacak kadar sesi titreyen has futbolcu. fenerbahçe'den bir futbolcu seç beşiktaş'a deseler gözü kapalı seçilecek isimdir.

   
  (Bkz: 13.04.2016 galatasaray vs fenerbahçe maçı)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.