Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

13.04.2016 galatasaray vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. alınacak rahat bir galibiyet ve ardından alınacak bir adet kıytırık türkiye kupası tüm seneyi affettireceğinden, galibiyet beklediğim karşılaşma.

umarım bu beklediğime futbolcular da inanıyordur, aksi durumu düşünmek bile istemeyiz.

hoca da semih'i oynatmayıp, tandemi denayer-balta, bekleri de olcan-linnes yaparsa, önde de Bilal'i kesmez ise galibiyet kaçınılmaz.

2. 20.03.2016 tarihinde oynanması gerekirken terör olayları nedeniyle ertelenen galatasaray vs fenerbahçe maçının 13 nisan 2016 oynanması planlanan maçtır. tt arena'da saat 19:30'da oynanacak olan karşılaşmayı hakem mete kalkavan yönetecek.

3. gönlümüzün sonuna kadar Galatasaray ile beraber olduğu karşılaşma. bol şanslar Galatasaray, arslanlığını sahada görmek istiyoruz.

4. beşiktaşlıların galatasarayın kazanması için yalvardıkları mücadele. merak etmeyin diğer 17 kulüp te galatasaray da fenerbahçenin şampiyon olmaması için elinden geleni yapacaktır. zaten sizin hakemcikleriniz size yeter.

ayan beyan eyyamlarla kazandırılan maçlardan sonra futboldan yeteri kadar nefret ettiğim için izlemeyi düşünmediğim maçtır.

5. Fenerbahçe'nin bugünkü caner erkin konusundan dolayı biraz daha stres altında oynayacağı müsabaka. Yine fenerbahçe favori ama üç sonuca da açık bir maç olarak görüyorum. Beşiktaş taraftarı doğal olarak Fenerbahçe'nin puan kaybı yaşamasını isteyecektir. Bursaspor'un Beşiktaş'tan puan alamadığı için ağlayanların burada bir çelişki görmesi de ilginç.

6. metenin atıp beşiktaşın kazanacağı maçtır.

7. sanki bir adet galatasaray golünün ofsayt gerekçesi ile verilmediği maç. galatasaray çok umurumda değil ama sonra bir kısım renkliler hakem hakem diye ağlamasın.

8. 0-0 biten mücadele. maç boyu galatasaray taraftarının küfürlerini duyduk. hele hele maçın sonunda volkan demirel'e edilen bir küfür var ki ben utandım şahsen.

9. sezon boyu hakemler sayesinde ligde tepede tutulan takım taraftarlarının hala daha hakemden şikayet ediyor olduğu başlık. ilginç. maçı izlemedim doğrudur yanlıştır bilmiyorum ama bu kadar alenen maç kazandırıldıktan sonra hala hakem denmesi garip.

hayret mete adam atmamış mı fenerden ?

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.