1 2 3 4 5 6 7 8

gazete

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. günlük veya belirli aralıkla çıkarılan haber portalı

   
 2. haber, bilgi,bulmaca ve reklam içeren, genellikle düşük maliyetli kâğıt kullanılarak basılan ve dağıtımı yapılan bir yayım olup halka güncel olaylara ilişkin bilgi verme amacı gütmektedir. Genel olarak yayınlandığı gibi, özel bir konu üzerinde de yayınlanabilir. Günümüzde artık en gelişmiş şekliyle internet gazeteciliği basım ve dağıtımı yapılan gazetelerin tirajlarını oldukça düşürsede o ucuz kağıdın kokusunu hissederek, sayfa çevirerek gazete okumanın zevkini asla internetten alamazsınız...

   
 3. internet haberciliği dururken kağıt israfı olarak düşündüren nesne.

   
 4. Ömrünü doldurmuş haber portalı

   
 5. artık hiçbirine tarafsız ve özgür ve doğrucu haber diye güvenemediğim toplu iletişim aracı. çok merak ediyorum gerçekten bir gazete görebilecek miyiz.

   
 6. günlük haber,fal,spor,magazin gibi güncel bilgilere erişmemizi sağlayan kağıt.

   
 7. eskiden haber okumak, gündemi takip etmek için satın alınan şimdilerde ise internetin yaygınlığından dolayı sadece arabaya sermek, piknikte yere sermek için kullanılan resimli yazılı kağıt

   
 8. Bulmaca eki için alınan günlük yayın

   
 9. haber ve bilgi alma kaynağı yazılı basın aracı ..ne yazık ki piyasadaki tüm gazeteler bir şekilde farklı güç odaklarının sesi durumunda. yinede farklı bakış açıları geliştirmek için okumakta fayda var ..

   
 10. sadece haber okumak için değil, sofra bezi, cam silme işi gibi işler içinde kullanılan günlük yayın. ee ne yapalım, hemen çöpe mi atalım, geri dönüşüm şart.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam