1 2 3 4 5 6 7 8

fetö

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Fetullahçı terör örgütünün kısaltılmış adıdır. Liderliğini eski bir vaiz olan fetullah gülen yapmaktadır. Bu kişi hakkında yakalama kararı mevcuttur ve halen kırmızı bültenle aranmaktadır. Örgüt üyelerinin taassupla hareket etmelerinden dolayı halk arasında haşhaşi olarak da bilinmektedir. Başta İsrail ve gizli servisi mossad olmak üzere birçok ülke ve gizli servisinin taşeronluğunu yürüterek, türkiye'de mevcut terör örgütlerinin çatı organizasyonunu yürütmektedirler. İnsanların saf inanç ve duygularını istismar ederek paralel devlet yapılanması şeklinde devlet yönetimini kendi mensuplarınca ele geçirmeyi hedeflemişlerdir. 17 ve 25 aralık darbe girişimleri ile terör eylemleri zirve yapmıştır.

   
 2. fethullan gülen'in kurmuş olduğu terör örgütünün kısaltılmış adıdır. Yıllarca insanları kandıran ve dini çok güzel kullanarak, masum halkı kandıran ve bedduaları sayesinde, kalbinin ne kadar kara olduğunu kat be kat daha iyi anlamış olduğumuz kişinin kurmuş olduğu örgüttür. ve hala bu insanın arkasında duran ve ne derse yapan beyinleri yıkanmış ve gözleri kör olmuş insanlar var. rabbim bu insanlara da gerçekleri görmeyi nasip etsin.

  Şimdi bunları yazdım diye fetö'den bir beddua gelebilir, sakın okumasın..

   
 3. Yakın bi zamanda devlet kurumlarından tekmeyi yiyip bizide yurtdışına al feto baba diye ağlayacak olan terörist grubu veya tv kanalı her geçen gün gübreleşen terör örgütü

   
 4. israille ilişkili tüm zanaların en büyük sinsi terör örgütü ve zamanımızın haşhaşileri

   
 5. Akp nin yatak arkadaşı.

   
 6. Gülen cemaatinin yöneticisi olarak bilinmekte. kendisi şu anda yurt dışında ikamet ediyor.

   
 7. bir siyasi parti ile, o partiye paralel olarak yapılanmış kamu sendikasının başını çok ağrıtacağı iddia edilen, on milyondan fazla vatandaşı mağdur ettiğine inanılan çok tehlikeli, silahlı bir küresel terör örgütü.

   
 8. Paralel devlet yapılanması olayında kullanılan, "allah ~ kitap" derken salya sümük ağlayan ancak beddua ederken de aynı ilahi kelimeleri kullandığı halde öfke patlaması yaşayan şerefsizin yönettiği örgüt adıdır.

  ...

  Kendisine mehdi edilecek kadar ileri giden bu sümüklü de bir zaman Kendini öyle sandı zaar.

  Halbu ki mehdinin anası babası olmayacak, bu sumuklunun sülalesi belli.

  ...

  Bu haysiyetsize biat edenleri de zerre anlamadım. Neresini sevdiler. Sümüklü peçete yalayan ahlaksızlar.

   
 9. yaygın iddialara göre;

  mevcut durumda devlet zırhına bürünmüş olması, devlet gücünü kullanıyor olması yüzünden türkiye' nin ve türk milleti' nin en büyük düşmanı olan örgüt.

   
 10.  
  (Bkz: abd)(Bkz: Pensilvanya)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.