1 2 3 4 5 6 7 8

mukaveme

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

129 entry 59 konu hiç puanı yok
16.04.2022 00:14 son işlem tarihi takip etme takip et

israil

yeryüzünün ilk faşist topluluğu.. yer yüzünde faşizmi ırk temelli hayata geçiren ve bu uğurda binlerce masum insanın kanına giren devlet...bütün insanların kendilerine hizmet etmek zorunda olduğu zorba teokratik devlet.. sınırları belli olamayan tek devlet...şeytanın yeryüzündeki ilk devleti..

04.12.2015 16:27
 1. üçüncü dünya savaşı

  sonunda nükleerlerin konuşacağı ve rusyanın kazanacağı bi 3. dünya savaş olduğuna kesin gözüyle bakıyorum. gerçekten öyle olacak.. ama hemen yarın yada öbürgün değil..size zamanını söylerdim, ama alay eder, dalga geçersiniz.. bu yüzden zamanı gelince zaten göreceksniz.. amerikaya nükleer düştüğünü göreceksiniz..

   
 2. üçüncü dünya savaşı

  kesinlikle rusya ile batı arasında olacak olan savaş....savaş girizgahı yapıldı.. yavaş yavaş süreç büyür ve ilerler.. rusyanın amerikaya atacağı bir kaç nükleer bomba ile boyut değiştirir. ama hemen olmaz.. üç beş yıl sonra kıvama gelen savaştır..

   
 3. muhalefetin başkan erdoğana saldırması

  1-erdoğanı devirmek için; mafya farelerini bile devreye soktular.

  2-hainler amerika ile çalışıyorlar. cumhuriyet tarihinde hiç olmamış ihanetler oluyor.

  3-erdoğanı devirmek için dolar harekete geçirildi. adamın faizleri indireceğiz sözüne bile tahammül

  edemeyen düşman amerika, dolaarı bir cümle ile 25 kuruş yukarı çıkardı.

  4-erdoğanı devirmek için, pkk, hdp, sdg, ypg ile çalışmaya başladır. bütün terörist gruplar sadece erdoağn düşmanlığı üzerinden domine edilip amerika öncülüğünde beraber hareket ettiriliyorlar.

  5-erdoğanı devirmek için fetö denen alçak ve hain haşhaşi grubunu aktif olarak kullanan cia ve batı ittifakı onlar aracılığla başaramadığı darbe girişimini tüm türkiyeye dış destekli dedikodu ve fitne kazanını aynatarak yapmaya çalışıyorlar.

  6- erdoğanı devirmek için, patates, soğan, domates, biber ile limon sebze, meyve ve et piyasasına müdahele ederek amaçlarına ulaşmaya çalıştılar.

  7- erdoğanı devirmek için; üç tane ağacı bahane edip, bütün türkiyeyi kışkırtıp, bir çok terör guruplarını taksim gezi parkına yığmaya çalıştılar.

  8-erdoğanı devirmek için, okyanusun ötesinden, devletin bankalarına müdahele ederek erdoğana güveni sarsmaya çalıştılar.

  9-erdoğanı devirmek için, türk halkının kadim düşmanları olan, ermenilerle, rumlarla ve yunanistanla her türlü işbirşiğine girdiler. onların türkiyedeki maşası oldular.

  bu hikaye burda bitmedi, devamı gelecek..

   
 4. kur'an hafızı

  İslami gelenekte kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'in tamamını ezbere bilen kişi.

   
 5. köpeklerin saldırrması

  yüzlerce ve binlerce çocuğun ve insanımızın köpekler tarafından saldırıya uğraması.

  pitpullar heryerdeler. denetim yok. soytarılar onları millete saldırttırıyorlar.

  kimseden de ses çkmıyor.

  öldükleri zaman hayvanseverlerin kendilerini yerden yere vurdukları dramatik sahne.