1 2 3 4 5 6 7 8

fenerbahçe winwin gecesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. dün akşam tv8 ve Fenerbahçe tv ortak yayınında acunun sunumu ve çok çeşitli Fenerbahçeli sanatçıların katılımıyla gerçekleşen ve 3.5 saatte toplamda 750.000 sms ve 55.000 forma satışının yapıldığı ve 1 gecede yaklaşık 31.5 milyon toplanan efsane programdır.

  1 sms=20 tl

  1 forma = 300 tl

  gerisini siz hesaplayın artık. bu arada galatasarayın bileklik kampanyasında 6 gündae toplam 475.000 bileklik satıldığını da hatırlatalım.

   
 2. kulüpler yanlış transfer politilalarıyla kamyon dolusu paraları versinler yerli yabancı futbolculara teknik heyetlere vs.biz de 3 kuruşluk memur maaşımızla asgari ücretli maaşıyla onların yaptığı hataları kapatmaya calısalım hadi ya. başarılardan ve transferlerden kar payı verirseniz çok mantıklı bi kampanyadır kendisi

   
 3.  
  (Bkz: asdjkljasdjs)(Bkz: fener ol kampanyası)
 4. Fenerbahçeli futbolcuların 5-6 bin motor arabasına yakıt, yönetimin ise az daha ömür kazandığı, sporcular ve yönetim açısından win-win ile sonuçlanan gece.

   
 5. Toplamda 950.000 sms ile yaklasik 19 milyon, ozel formadan ise 123.000 ile yaklasik 36.9 milyon, toplamda 55.9 milyon lira toplanan fenerbahcelilerin costugu, kiskananlarin ise sacma sapan sekilde elestirdigi tv programı.

   
 6. taraftarlara bir şey kazandırmayan ve büyük miktarda para toplanan kampanya

   
 7. Hala bir diagne bonservisi kadar para toplanmayan etkinlik.

  Demek ki gs daha zenginmiş.

  İşin aslı taraftarin kulübe sahip cikmasi acisindan güzel bir etkinlik. Ancak yönetici yanlislarinin cezasini her kulüpte neden taraftar ödüyor diye de tepki ceken etkinlik.

   
 8. milyon euro kazanan topçuların, antrenörlerin tv başında ne kadar yollarsanız iyidir diye dilenmesi ve aylık 2020 tl kazanan bireyin de bu milyon kazananlara destek için sms atması olayı.

  kapitalizmin tanımı resmen, muazzam.

   
 9. daha önce bileklik yapıp 6 günde bir arpa boyu kadar para toplayamayan ve ona destek olanların eleştirdiği organizasyon.

  daha önceki fenerol kampanyası ile birlikte yaklaşık 30 milyon Euro civarında para toplanmış durumda zaten.

   
 10. 1 mesaj bedeli olan 20 tl ile destek olduğum kampanyadır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.